Browse By

Advertising

Бомба на инстаграм, Сораја тверка без гаќички – Трета Смена +18

Познатата Српска старлета Сорака Вучелиќ ги почасти нејзините следбеници со танц на инстаграм, исто така таа намерно или случајно покажа дека во мометот е без гаќички…

Сораја на нејзиното видео собра илјадници срцинња, у безброј коментари. Се развира претежно од посилниот пол.
Повеќе инфо на следниот линк