Browse By

Advertising

Никогаш не била посекси: Елизабет има 53 години, а погледнете како изгледа во костим за капење (ФОТО)

Убавата актерка Елизабет Харли уште еднаш покажа дека е како виното, што постара таа е се поубава.

53-годишната Харли им зададе „нова домашна задача“ на младите колешки.

Таа нема проблем да се соблече во костим за капење и да докаже дека е една од жените која со годините изгледа се подобро и подобро.
Популарната Лиз на социјалните мрежи објави фотографија во едноделен костим за капење кој самата го дизајнирала.

Лиз за изгледот експресно доби илјадници позитивни коментари од своите верни фанови.