Browse By

Advertising

Секси манекенката која привлекува погледи со своите ,,бујни облини‘‘ каде и да се појави! (видео)

Славната и атрактивна манекенка Деми Роуз, ужива во топлото време на Тајланд. Оваа манекенка е позната во светот по своите раскошни облини, со кои го привлекува вниманието каде и да се појави. Оваа 23-годишна манекенка деновиве се забавува и ужива на Тајланд, каде друштво и прават неколку нејзини пријатели. Таа таму сними неколку фотографии, на преубавите песочни плажи на кои додатно ги истакнува своите атрибути, ви го прикажуваме и нејзиното видеото, уживајте…