Browse By

Advertising

ТВ-инфо и ЛИНК за Вардар – Барселона (ВИДЕО)

Салата „Јане Сандански“ за дуелот меѓу Вардар и Барселона е претесна. Голем дел од оние ракометни фанови на познати европски имиња КОИ остнаа без билети за натпреварот од седмото коло во Лигата на шампионите имаат два начини како да ги бодрат „црвено-црните“.

Оние кои имаат Арена Спорт, мечот ќе може да го гледаат на Арена Спорт 4, додека пак оние кои го немаат овој канал ќе мораат да гледаат на интернет на следниот ЛИНК.