Browse By

Advertising

Daily Archives: December 26, 2017

Згодната Швеѓанка Ана Њустром +18

Ана Њустром е познато име во светот на фитнесот. Таа на најдобриот можен начин го промовира вежбањето и здравиот дух, а во родната Шведска Ана ја нарекуваат најсеки жена. Ја следат повеќе од пет милиони луѓе – особено бидејќи љубовта кон фитнесот и подарила облини

Автобусите повторно ќе поминуваат низ ГТЦ

Автобуските линии 50 и 57 повторно ќе стојат во Градскиот трговски центар. Град Скопје заедно со новото раководство на ГТЦ ќе ја враќаат автобуската станица во трговскиот оти дуќанџиите се жалеле дека немаат работата откако постојката е преместена спроти поранешна Градска болница. Автобуските линии 50

Како изгледа елка вредна 11 милиони долари ?

Елката е висока 13 метри, и чини неверојатни 11 милиони долари. ОАР скапоцената декорација ја поставува од 2013 година, а она што влијае на вредноста на оваа елка се украсите. Имено, елката е украсена со предмети од злато и сребро, орнаменти во форма на топчиња

Згодната Венецуелка Мишел Левин +18

Ѕвездата на Инстаграм и светски познатиот фитнес модел Мишел Левин, се појавила на плажа во Мајами каде што уште еднаш го покажала своето затегнато тело. Таа е позната како љубител на фитнесот, што се гледа по нејзиното тело со оглед на тоа што е горда