Browse By

Advertising

Daily Archives: February 26, 2018

Бомба на инстаграм, Сораја тверка без гаќички – Трета Смена +18

Познатата Српска старлета Сорака Вучелиќ ги почасти нејзините следбеници со танц на инстаграм, исто така таа намерно или случајно покажа дека во мометот е без гаќички… Сораја на нејзиното видео собра илјадници срцинња, у безброј коментари. Се развира претежно од посилниот пол. Повеќе инфо на

Каков човек беше Борис Трајковски ?

Претседателот на Република Македонија, Борис Трајковски, кој беше особена личност и народен човек кој го живееше својот живот посветен на својата земја и по 14 години од трагичната смрт претставува инспирација и гордост за сите граѓани. „Македонија се гордееше и се гордее со Борис Трајковски,