Browse By

Advertising

Daily Archives: June 5, 2018

Раул Гонзалес : Проба со лажен цепелин ?

Дефинитивно прекрасна реклама на ЕВН која го промовира новиот систем за онлајн плаќање.Како и секогаш Раул и Столе се фантастични посебно кога во дијалогот Раул му вели „А лажен цепелин ?“ тоа е онаа реченица кога Столе проба да направи стратегија на последниот напад на

Приказната за стариот продавач на јајца која го промени светот

Една жена го праша старецот: “Колку ги продаваш јајцата?” Стариот продавач и одговорил: “6 денари јајце, госпоѓо. Таа му рече: “Ќе земам 6 јајца за 30 денари или ќе заминам”. Стариот продавач одговорил: “Дојдете да ги земете по цената што ја сакате. Можеби ова е

Уште ова не го видовме во студентскиот дом Гоце Делчев

Завршува вашата испитна сесија си правите кафе заедно со цигарче искачате на прозорот да уживате и ја гледате следнава сцена, девојка вреска на прозор, на клипот си пишува „само јако“ го бодрат дечкото, уживанции .дефинитивно дечкиве си го живеат нивниот филм максимално, уште ова не

Максим донираше коса за болните деца од рак: „Им ги дадов плетенките за да не бидат тажни“

Четиригодишниот Максим Кочовски од Скопје ја донираше својата коса за перика која ќе ја користат деца болни од рак. Неговото семејство ја испрати косата на Максим во фризерски салон во Амстердам, кој веќе десет години добива донации во вид на коса од од целиот свет,

Не го споредувајте Охрид со грчките летувалишта, Охрид не е летувалиште ..

Прекрасен статус на Биљана Јаневска прочитајте : Во пресрет на летото… Не го споредувајте Охрид со грчките летувалишта, затоа што Охрид не е летувалиште туку центар на културата, писменоста и христијанството во Европа и пошироко.Не е Охрид плажата и два дуќани со гиро, ма да

Во Делчево пуштени во употреба новите „СМАРТ“ трактори

Новите смарт трактори пристигнаа во Делчево, буквално автономни трактори кои не се контролираат од луѓе.Пресмешно видео кое ќе ве насмее до солзи тракторот „прелета“ низ патот а на шоферот позади него го брка истиот погледнете :