Browse By

Advertising

Monthly Archives: September 2018

За оваа руска специјална единица ретко се збори, а таа е најсурова

Регрутите во руската специјална единица “Спецназ” наводно минуваат низ страшни тренинзи и потенцијално смртоносни процеси на иницијација. Британската истражувачка агенција “Белингкет” објавила дека еден од осомничените за случајот со труењето на поранешниот руски шпион бил еден од повисоките офицери на Спецназ. Спецназ е дел од

Најлудите твитови за референдумот

Најнови информации !! … pic.twitter.com/K2jlqqaQF9 — Семир (@Semir_k11) September 30, 2018 Убав ден за зимници. pic.twitter.com/LsgrUFedEW — Митков (@_Mitkov_) September 30, 2018 Ќе го биде ајваров, така ми мириса !! pic.twitter.com/5lDadIGkQi — Krali Marko #Бојкотира (@KraliMarko5) September 30, 2018 ШОКАНТНО: Прекинато е гласањето на избирачко

Една причинa зошто никогаш не треба да и го даваш телефонот на девојка ти(Видео)

Зошто никогаш не треба да даваш девојката да ти го гледа телефонот? Кога таа еднаш ќе ги види муабетите, после ти колку сакаш убедувај ја дека другата девојка ти е само другарка или братучетка . Ова е поука само дека не треба да си играш

Топ 10 најсексапилни политичарки на светот(видео)

Во оваа листа се најдоа Вања Хаџовиќ од Србија, Никол Минети од Италија, Алина Кабајева од Русија, Марија Росарија Карфањо од Италија,Сетрид Геахе од Либан, Орли Леви од Израел, Тоиреас Ферис од Ирска, Руби Дале од Канада, Јури Фуџикава од Јапонија и Ева Каили од

Попрво би дале 100 денари за кафе отколку 50 за книга: Приказната на скопскиот уличен продавач

Книги со различна содржина, со цена од само 50 денари, се продаваат во центарот на Скопје, спроти Театарот за деца и младинци. Минувачите кои ќе здогледаат цената прво се чудат и не веруваат, па ги разгледуваат книгите, но не многу од нив покажуваат интерес да

Виц на денот: Македонски фризер во Милано

Отворил Македонец фризерски салон во Милано. Прв кај него дошол сопственикот на соседниот дуќан, цвеќарот. – Колку чини? – Ништо не треба, комшија си ми, а и прв муштерија. Наредното утро гледа 10 рози пред берберницата. – Колку треба за розите комшија? – Ништо не

Најзабавните пијани девојки (ВИДЕО)

Сите понекогаш знаеме да се поднапиеме, обично во светот е познато дека момчињата пијат малку повеќе од девојките, но како поминува времето свесни сме дека секој ден овој просек се повеќе се изедначува. Погледнете го ова лудо видео со пијани девојки едноставно ќе си речете

Најдобрите 10 комедии на сите времиња (ВИДЕО)

Не ви се искача вечерва еве ви 10 предлози на најдобрите комедии кои можеби не сте ги гледале, па може да ги погледнете. Погледнете го следното видео во него се сите подредени кои се најдобрите 10 комедии на сите времиња. Доколку имате ваши предлози споделете