Browse By

Advertising

Daily Archives: September 1, 2018

Eminem започна војна против сите рапери и јавни личности (Видео)

Познатиот рапер Eminem вчера во текот на денот го извади новиот албум „Камиказе“,албумот кој e директен напад кон сите рапери и јавни личности кои имаат лошо мислење за него и неговата музика со многу комплексна лирика албумот е буквално лирично убиство преку 40 луѓе се

Малата принцеза и нејзиниот херој – за вистинските татковци

Емотивно видео кое го обиколи целиот свет, направено е за денот на татковците кој за жал во Македонија сеуште не постои такво нешто или нешто барем слично. Во ова видео ќе видите вистински херој кој се би направил за својата ќеркичка. Иако тоа нeговиот тежок

Гаф на годината -„Ако умрам јавноста нека знае дека славно сум загинал“

Телевизиските гафови се секогаш луди и откачени но ова е нешто кое дефинитивно ќе ви го направи денот поубав. Не поврзани приказни кои на крајот ескалираат со реченицата „ако умрам јавноста нека знае дека славно сум загинал“ но меѓувремено има доста бисери кои ќе ве