Browse By

Advertising

Daily Archives: September 3, 2018

Игор Џамбазов го пречека единственото прваче во Маврово: Само да погледнете што сака да биде малиот Матеј кога ќе порасне(ВИДЕО)

Македонскиот шоумен Игор Џамбазов во последно време се почесто ги поздравува своите фанови и целата јавнсот со видеа од македонските убавини во Мавровскиот регион.Колку и видеото да е интересно, особено одговорот на малиот Матеј за тоа што сака да биде кога ќе порасне, треба и

„На сите во школо ви посакувам да учите да решавате и некои таги.“

На сите во школо ви посакувам да учите да решавате и некои таги. Да има некој да ве научи дека 2+2 не се само 4, некогаш се многу повеќе а најтапа е кога се помалку, посебно кога мама и тато немаат доволно пари. Ама и

Среќен прв училишен ден на Мартинчо, нашето прво прваче после 12 години

Humans of Pehchevo е дефинитивно најлудиот фејзбук пејџ што е направен за луѓето кои живеат во Пехчево.Не се многу неколку се,но секогаш наоѓаат начин да не насмеаат со нивниот сарказам.Многу се одселија од тој крај уште и ќе се одселуваат но го чекаме и денот

Ова мора да го погледнете, жени возачи…. (ВИДЕО)

Видео прегледано повеќе од 12 милиони пати, сигурно мора да е добро… 😀 Одлична компилација на видеоа поврзани со луди жени возачи, погледнете каков хаос можат да направат во сообраќајот. Исто така од ова видео може да видите дека и девојките обожаваат да возат брзи

Ние можеме, ние сакаме, подај рака за спас – двете близначиња Тео и Тони живеат во мрак 4 години,

СПОДЕЛУВАЈ Ние можеме. Ние сакаме. Подај рака за спас. Двете близначиња Тео и Тони живеат во мрак 4 години, напуштени од своите родители а бабата е немоќна да го реши проблемот сама. Не плашете се од големата сума зошто вашето срце е поголемо од било

Неверојатен скеч на Солза и Смеа – На буквата… (ВИДЕО)

Бидејќи денес започнува школската година одлучивме да ве распочожиме со еден скеч на неверојатните Битолски комичари Солза и Смеа. Погледнете го ова видео кое ги сруши сите рекорди на youtube прегледано е повеќе од 970 000 пати. Учениците и учителката на час си ја играат

Додека со малата се сончате во Италија неверојатна глетка (ВИДЕО)

Додека уживате со сопругата, љубавницата, швалерката некаде по плажите на Италија, Шпанија или Франција може да забележите многу интересни сцени. Некои од нив се како на филмовите кога британските војници се истовараат на Нормандија. Погледнете го ова видео и видете што се случува кога ненадејно

Комедија Зоран оди на гласање (К-15 ВИДЕО)

Легендарните комичари од К-15 секогаш знаеле да направат скечеви за пригодни моменти. Денес некако цела хумористична сцена згасна, речиси сите сме оптоварени со политика. Имаме 10тина дебатни емисии, но ниедна за забава. Имаме еден куп политички емисии, гостувања но ниту една хумористична, освен Фчерашни новости.

Урнебесно видео првиот училишен ден….

Сите сме поминале низ оваа фаза во животот, некои сега ја поминуваат. За некого првиот училишен ден беше омилен, но за повеќето беше трагичен. Почнуваш на училиште, почнуваат обврските, домашните задачи, писмените, испрашувањата, лошите и добри професори, наставници, учители. Но почнува и дружењето со школските