Browse By

Advertising

Daily Archives: September 10, 2018

Трговијата во Македонија пуштена на најјако (Видео)

На прашање колку чини здравецот ? легендата и одговара со 6 месеци . Трговијата пуштена на најјако пазарџиите се дефинитивно луѓе кои си го знаат бизнисот. Ако не постојат вакви легенди животот ќе ни биде пократок дефинитивно најлудата изјава/одговор на прашаање до сега што сме

Вест на денот : Повикал проститутка, на врата му дошла ќерката

Титус Нкубе од Зимбабве ангажирал проститутка преку познатата социјална мрежа tinder да ја поминат ноќта во изнајмена хотелска соба. Меѓутоа, кога таа се појави, следувал шок за двајцата. Кога ја отворил вратата, несреќниот човек ја видел неговата ќерка. Овој татко на три деца паднал на

Командант Зорани заборавен од државата, бара и тој да вади едно парче леб (видео)

Фчерашни Новости во една стара епизода со неверојатно видео со хулигани кои садат дрва кое ќе ве насмее до солзи. Фчерашни новости се еден нов проект на познатиот македонски комичар Бранко Огњановски попознат како Миле Паника. Нивните емисии изминаиов период добиваа се поголема популарност. Погледнете

Емотивно ВИДЕО кое мора да го погледнат сите девојки

Едно посебно видео, кое навистина ќе ги разнежни вашите чувства. Во едно училиште се подготвува маскенбал, сите дечиња со нивните родители купуваат различни костими. Секое мало девојче сонува кога ќе порасне да биде нешто, некои космонаути, некои самовили итн. Но едно девојче од нив навистина

Овој мангуп ќе ви одржи една лекција за Македонија

Омер Емрах е прваче од Охрид, ќе ви каже во неколку кратки збора што е Македонија.Мала лекција за тие кои не се чувствуваат како Македонци.Омер во ова видео имаше задача да презентира една негова приказна он ја избра приказната со историја Македонија, како да си

Зошто Златан Ибрахимовиќ е навистина посебен (ВИДЕО)

Шведскиот интернационален фудбалер Златан Ибрахимовиќ се приклучи во борбата против глобалниот град на луѓето во светот, преку организацијата на ОН или позната како ФАО. Тој ги застапуба гладните дечиња во светот, инаку во моментов во светот има повеќе од 805 милиони гладни, најголем дел од

Нема да ви се верува испаднаа огромните гради на познатата пејачка сред настап (ВИДЕО)

Кога се снимаат настаните се случуваат и вакви невообичаени работи. Познатата американска раперка Ники Минаж за време на својот настап на фестивалот “Made in America” во Филаделфија, покажа повеќе од што сакаше. На некој начин ја почасти публиката, но презадоволни беа тие од машката популација.

За љубителите на автомобили и девојки

Во календарот Liqui Moly комбинира згодни жени и екслузивни спортски коли Може да се видат спортски автомобили како Lamborghini Aventador, Audi R8 V10 plus, Mercedes AMG GT S и Dodge Charger. Друг автомобил кој не припаѓа во претходните заради годиштето како DeLorean DMC-12 od 1982.

Дали е ова најубавата куќа во Скопје? (ГАЛЕРИЈА)

Архитектите Сергеј Никољски и Иван Мирковски од проектантските куќи Никољски – Виена и Смарт Ливинг – Скопје се добитници на Големата годишна награда на Асоцијацијата на архитекти на Македонија (ААМ) за објектот „Куќа на Водно“ на улицата Питу Гули бр. 33. Влезот во куќата на