Browse By

Advertising

Daily Archives: September 11, 2018

Браво хумани луѓе! Со вашата помош успеавме да го најдеме дедо Тони

Статијата што ја објавивме пред неколку часа успеа да собере преку 1000 споделувања низ цел фејсбук со тоа успеавме да го пронајдеме дедо Тони . Прекрасна вест благодарение на вас хумани луѓе успеавме за помалку од час да го најдеме овој изгубен странец. Благодарение прати

Изчезнат е дедо Тони споделете да го пронајдеме !

Браво хумани луѓе! Со вашата помош успеавме да го најдеме дедо Тони. Статијата што ја објавивме пред неколку часа успеа да собере преку 1000 споделувања низ цел фејсбук со тоа успеавме да го пронајдеме дедо Тони . Прекрасна вест благодарение на вас хумани луѓе успеавме

Македонија во една слика !

Оваа е таа слика што не претставува, дефинитивно оваа слика е фото на денот. На вратата за студентски прашања си стои забранет влез за студенти мала студентска приказна . Секој што бил студент знае како да се “преживува“ во една околина наречена Факултет. Полн е

Какви се не певачици има по светот (ВИДЕО)

Нов видео хит на социјалните мрежи, девојка што го руши фејзбук. Погледнете го нејзиниот перформанс ќе ве остави без зборови. Едноставно нема коментар што може ова нити да го објасни, а ниту да го опише. Едноставно мора да се уверите сами во нејзините квалитети. Погледнете

Facebook статус што се прошири низ целиот Балкан, мора да го прочитате

Хрватите, како и другите народи од Балканот, заминуваат од својата земја, а еден од оние кои решиле да побараат подобар живот во Шведска е новинарот Слободан Муфиќ. Како и некои други родители пред него, и тој одлучил да го сподели искуството на својата ќерка во

Само на балканот: Се продава YUGO ’45 како вселенско летало

Познатата страна Славорум е дефинитивно нешто кое треба да го следите секојдневно сајтот е преполн со забава која ќе ви го направи денот прекрасен. Овој пат како што пишуваат: некој на балканот продава Југо 45 маскирано како вселенско летало . Во спецификацијата за ова старо

(ВИДЕО К-15) Весела полициска математика

Сигурно се сеќавате, К-15 направи многу видеа поврзани со полицајците. Можеме слободно да констатираме дека едни од најдобрите скечеви се баш направени со полицајци. Двајца полицајци седат во кафеана и разговараат што се негативни проеви. Нивната констатација ќе ве насмее до солзи. Погленете го целото

УРНЕБЕСНО ВИДЕО на Солза и Смеа – Нова мајка

Седат таткото и ќерка, и таткото и објаснува дека не му одело со нејзината мајка и решил да се прежени. Сега ќерката ќе добиела нова мајка која ќе ја сакала малку повеќе од претходната. Погледнете го ова комично видео на легендарните битолчани Солза и Смеа

Неjќеш да платиш билет, ќе јадеш ќотек

Контролор на ЈСП нападнал патник зашто одбил да плати билет , Дваесет и осум годишниот Т.Б. од Скопје во полиција пријавил дека на улицата “Љубљанска“ во автобус на ЈСП број 15 бил нападнат од страна на контролор со тупаница во пределот на устата. Секоја почит