Browse By

Advertising

Daily Archives: September 15, 2018

Најзгодните девојки љубителки на фудбалот (ВИДЕО)

Многумина ќе речат фудбалот е најважна споредна работа на мажите во светот. Но со текот на времето почнаа работите да се менуваат. Покрај навивачките групи кои ја прават атмосверата на фудбалските арени сега ги имаме и убавиците да ја направат уште поубава. На големите натпревари

Баба бутна полицаец во езерце (ВИДЕО)

Youtube изобилува со прекрасни видеа. Доколку не знаете што да правите, а сакате да се насмеете или расположите youtube е вистинското место на интернет за вас. Најдовме видео кое има огромна гледаност а се работи за скриена камера. Баба бутка полицаец во езерце додека некој

Bizzy му одговори на Слаткар со рап песна “Запечатено писмо”?

Случајно на Facebook социјалната мрежа забележавме дека се шири youtube видео со рап песна на која пишува: “Bizzy – Zapechateno Pismo (DISS SLATKAR)” ја слушнавме нумерата која најверојатно е направена како одговор на нумерата на Слаткар – Отворено писмо. Едноставо од некои основни познавања претпоставуваме

Битолчанец кој го поминал целиот свет, ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)

На youtube канал се појави неверојатен Битолчанец, човек кој поминал премногу жени, човек кој игра фудбал подобро од Роналдо, едиствен човек кој чекал на границата помеѓу Австралија и Америка ирн. Погледнете го ова урнебесно клипче кое беше прикачено на youtube, а предизвика огромна популарност кај

Италијанка со спектакуларен настап на „Зајди зајди“ освои бронза на СП (ВИДЕО)

Италијанската гимнастичарка Александра Агургукулезе го освои бронзениот медал на Светското првнество во ритумичка гимнаситка кое се одржува во Софија. Таа имаше брилијантна изведба и тоа со македонската „Зајди, зајди“, па се искачи на подиумот иако беше осмопласирана пред завршните настапи. Александра Агургукулезе е родена во

Корисен совет : Како да се излупат пиперки без да си ги валкате рацете ? (ВИДЕО)

Како што завршува септември, така почнува да се чувствува мирисот на печени пиперки.Ако и вие сте вредни домаќини кои секоја година подготвуваат ајвар, вреди да го откриете и запаметите овој трик.Никогаш не е предоцна да научите како да си го олесните правењето зимница, сите имаат