Browse By

Advertising

Daily Archives: September 17, 2018

Автогол каков што ретко се гледа, лицето на тренерот многу кажува за автоголот(Видео)

Во натпреварот од бугарската лига помеѓу ЦСКА Софија и Черноморе видовме еден комичен автогол. Чуварот на мрежата на ЦСКА, Литванецот Витаутас Черниаускас доби топка од својот соиграч и истата сакаше да ја избие подалеку од својот гол, но тоа го направи толку лошо што топката заврши во неговата

Дарко Пука Козметика објасни : Среќни сме што стомакот и џебот му се полни, но разочарани сме што душата му е празна

Статусот на Дарко Пука Козметика директно алудира на Слаткар без дополнителни размислувања дури и во коментарите спомнува дека талентот го користи за непотребни работи додека можел и едните и другите да ги напаѓа он одбрал пари,наспорти тоа што за него некогаш било рап.Новата песна на

Легендарна комедија : Немој бе симо не ги сечи, не што ги е*ам ќе ги сечам ..

Легендарна комедија која никогаш нема да се заборави, да се потсетиме знаеме дека е старо видео но дефинитивно ќе ви го направи денот и ќе ве го крене расположението на ниво. Гафовите на телевизија траат засекогаш но и забавата никогаш не умира но ова видео

Лажниот принц кој го излажа цел Балкан, па дури и Памела Андерсон

Стефан Чернетич е дефинитивно човек на годината претставувајки се како принц на Црна Гора и Македонија успеа да одликува многу познати личности . 57 годишниот Стефан има пријави за шпиунажа поради тоа што неговата приказна не постои но неговата приказна  дефинитивно е една од подобрите,

Европската унија официјално ги забрани мемињата

Тоа се однесува на социјалните мрежи како Фејсбук, Твитер и Редит, кои со линкови објавуваат „thumbnails“ со фотографии и извадоци, но и други стратници како веб агрегатори на вести, апликации за вести или страници за проверување на факти. Членот 13 кој за одговорноста за контролата

Денес богат, утре гладен: Од чесен човек, станав лаком – „ѓаволската игра“ ме зароби

Живееме во време каде што секој трча и се залажува по лесно добиена пара. Се случува често пати тие што трчаат по лесно дебиени пари да станат патолошки коцкари. Лажејќи се по се она што би можеле да добијат, ја имат изгубено и татковата куќа,