Browse By

Advertising

Daily Archives: September 18, 2018

Марјана Станојковска се расплака пред малите екрани

Марјана Станојковска во премиерното издание на „Бекстејџ” видно потресена и со солзи во очите зборуваше за Влатко Илиевски со кого беше исклучително блиска. -Многу ми е тешко, кога прочитав за неговата смрт не можев да си поверувам, рече Марјана во емисијата и се потсети на

Осумгодишно дете нашло екстази кај татко му, им дало на другарчињата мислејќи дека се бонбони- еве ги деталите

Едно осумгодишно дете, кое ги нашло скриените таблети екстази на својот татко, им ги поделил на своите другари, мислејќи дека тоа се бонбони. Момчето од индонезиската провинција Ријау, открил зелени апчиња во колата на неговиот татко и потоа им ги понудил на другарите кои со

Почувствувале непријатна миризба, а кога ја отвориле приколката виделе ужас

Страшна слика виделе полицајците кога отвориле камионска приколка–ладилник во која имало најмалку 100 безживотни тела. Соседите се пожалиле дека од приколката се шири неподнослива смрдеа, по што било открено дека ладилникот е полн со мртовци. Најпрвин помислиле дека станува збор за жртви на картелите, но

Град со најмногу богаташи во свет разорен од супертајфун: Облакодерите се нишале од силниот ветер, призорот е језив (фото)

Супертајфунот Мангкхут силно го погоди Хонк Конг во неделата, со ветрови кои се движеле со брзина од 173 километри на час, и со ударна сила од 223 километри на час. Фотографиите сведочат од тоа како изгледа Хонк Конг после разорниот тајфум Мангкхут…

Му пратила на поранешното момче фотографија од љубовникот, а потоа следуваше хорор (ФОТО)

29-годишната Сара Брамли, признала дека го поттикнала своето поранешно момче на насилство, кое извршило убиство, така што му пратила фотографија од сексот со новиот љубовник. Судот во Англија ја смета Брамли за виновна за “поттикнување или помагање во извршување на тоа кривично дело”. Имено, таа,

(ВИДЕО) СРАМОТА: Слушнете како службеничка во пошта разговара со муштериите…

Речиси сите сме сретнале некоја службеничка која се однесува непристојно, ја мрзи да ја врши работата и згора на се им вика на муштериите. Жената на видеото подолу е чист пример за тоа како не треба да се однесуваат луѓето кои заработуваат од парите кои

УРНЕБЕСНО ВИДЕО НА СОЛЗА И СМЕА – Повторувал во второ одделение…

Доколку имате малку повеќе слободно време и незнаете како да го искористите, најдобар предлог ви е да погледнете добро видео кое ќе ве насмее и ќе ви го подобри вашето расположение. Ви ги препорачуваме Солзa и Смеа со нивните фантастични видеа кој се прегледани повеќе

Видео кое ќе ве пресмее К-15 рамковен договор во Фудбалот

Многу луѓе во Макаедонија викаа дека К-15 се секогаш пред времето, нивните сатирични скечови ненкако потајно секогаш ја предвидуваа иднината на Македонија. К-15 на големо разочарување на обожавателите долго време веќе не постојат, но нивните скечеви сеуште уриваат рекорди на социјалните мрежи. Ние го избравме

Урнебесно видео Тошо и Миле рекетари : „300 илјади марки до среда !“

Кога станува збор за комедија треба дефинитивно да им спуштиме капа на к-15 тие се тројца во милион, не смее во детството и уште ќе не исмејуваат со овие стари скечови кои се дефинитивно историја. Тошо и Миле пратени од партија да земат пари од

Урнебесен ВИЦ на Тони Михајловски – Ловџии и тунел

Познатиот Македонски актер Тони Михаловски пред неколку години сними видео вицеви кој беа поставени на youtube, целиот проект се викаше ДУХОВИТ. Видеата кој беа постевени на каналот на Духовит првилекоја голем интерес кај гледачите, па така некои од видеата достигнуваа и гледаност поголема од 100