Browse By

Advertising

Daily Archives: September 20, 2018

ВИДЕО: Едната е секси професорка, а другата е немирна ученичка – Со ова жешко видео го срушија интернетот

Атрактивните српски пејачки и некогашни лути ривалки, Јелена Карлеуша и Дара Бубамара очигледно многу добро се погрижиле за својот стајлинг. Пејачките доста посветено се вложиле и дале сѐ од себе за овој спот да изгледа вака атрактивно, а двете неодоливи турбо-фолкерки позираат облечени (поточно соблечени)

(Вознемирувачко видео) Крвава пресметка на сред булевар во Аеродром , едно лице во бесвест

Крвава тепачка се случи вечерва во скопската населба Аеродром кај „Тобако 2“. Според очевидци едно лице од силината на ударите паднало во бесвест и со возило на брзата помош било пренесено во болница.Од видеото се гледа дека како четири лицаа бегаат од местото со автомобили.Очевидци

Тежок криминалец од Тетово падна во рацете на полицијата

Полицијата успеа да улови тежок криминалец, пронајдено оружје и дрога. Како што информираат од полицијата, вчера околу 18.30 часот на улица „Видое Смилевски-Бато”, полициски службеници го забележале Ф.С.(29) од Тетово, кој управувал мотоцикл. Кога се доближиле до него тој почнал да бега и фрлил пиштол

ВИЦ на Тони Михајловски – Рамче се враќа дома од војска (ВИДЕО)

Урнебесно видео прегледано повеќе од 200 000 пати на легендарниот актер Тони Михајловски. Едноставно неговите вицеви може да ви разубават денот. Навистина многу луѓе денес се трудат да кажат некој смешен виц, но некогаш едноставно вицот нема да ви биде толку смешен колку што кога

Урнебесен клип на Фчерашни Новости – Владин портпарол (ВИДЕО)

Веќе добро познатите Фчерашни Новосто продолжија со емитување на нивната нова сезона. Дечките станаа доста познати со нивниот интелигентен хумор кој ги исмеваат актуелните политички настани. Погледнете го ова видео каде што Ланчо му поставува прашања на владиниот портпарол, а тој постојано одговара дека сите

Солза и Смеа – На џевдет му се запалила куќата (ВИДЕО)

Џевдет и Надире во продавница за врати и прозорци, причината е што нивната куќа се запалила, нивните роднини од странство испратиле пари за да можат нешто да изградат. Погледнете ја нивната приказна, легендарните битолчани Солза и Смеа. Видеата на Солза и Смеа се добро познати

Нема да ви се верува… колку луѓе собира во колата (ВИДЕО)

Наидовме на неверојатен клип на социјалните мрежи. Најверојатно се работи за рутинска контрола на армија за спречување илегален проток на емигранти. Кога војникот ги повика луѓето да излезат кои се внатре во автомобилот едноставно тоа како да немаеше крај. Навистина самите да се запрашате колку

Легендарната комедија на К-15 : Она на кога си со средно – Џони Џанак и полиција

Една од најкултните сцени на К15 која ќе се памти уште години и новите генерации ќе се исмејуваат на нив.К15 се екипа која ќе постои со генерации гледајќи ги нивните скечови,конкретно во овој скеч Џони Џанак го застануваат полицајци и го испрашуваат каде бил неговите

Жан Клод Ван Дам: Ја сакам Македонија, навистина ја сакам! (ВИДЕО)

Ова видео е обајвено на профилот на манекенката Емилија Димитриевска, која пред неколку дена се врати од изборот за убавина организиран до „Фешн ТВ” во Кемер. Во продолжение погледнете го видеото на манекенката Емилија Димитриевска во кое познатиот актер Жан Клод Ван Дам кажува дека