Browse By

Advertising

Daily Archives: September 21, 2018

Глумеше дека се бори со ураганот – го издадоа момците што поминаа зад него

Метеоролошкиот репортер од Weather Channel,Мајк Сидел,пренесуваше во живо од случувањата за време на пристигнувањето на ураганот „Флоренс“ на брегот од Северна Каролина,па глумеше лудило дека се бори со ураганските ветрови и одвај стои во место за да го реализира прилогот. И веројатно цел свет ќе им

Тешко е да се издржи гледајќи го ова шоу! (Видео)

Легендата вели дека нема маж кој си рекол себе си „Оваа не би сакал да ја имам“ дефинитивно не постои таков, а и ако постои таков не припаѓа помеѓу мажите. Ова видео е доказ дека жената го контролира светот, а дури и машкиот мозок.ПС: Видете

Малото дете за прв пат гледа дожд, а нејзината реакција ќе ви го стопи срцето (ВИДЕО)

Децата се радуваат на многу мали работи, а нивните емоции се нешто кое освојува. Ова девојче за прв пат гледа дожд и е премногу среќна поради тоа. Нејзината реакција ќе ве расположи и вас.Ова мало бебче кое се радува дефинитивно ќе ви ја направи вечерта

Се возеа на глисер, нема да ви се верува што им се случи (ВИДЕО)

Несекојдневно видео. Се возеа на глисер додека еден од постави камера за да го сними доживувањето. Најверојатно возачот сакаше да го направи ова возење поинтересно, па го нагази глисерот а тој почна полека до потскокуна од водата. Навистина на пристуните им беше забавно, глисерот земаше

Емотивно запросување во авион, овој млад брачен пар ќе има големи спомени! Честитки (Видео)

Кој рече македонците не се романтични?Само што сега малку ја крена играта на ниво и дамите ќе очекуваат повеќе од нас ..Како и да е прекрасна емоција насмеани лица насекаде честитки до младиот брачен пар Никита и Јелена ова ќе ви направи големи спомени кои

Пред години Тошо во скеч за комшискиот спор (ВИДЕО)

Тошо Малерот како претседател на куќен совет пред станарите од неговата зграда зборува за спорот кој што го имаат со соседната зграда. Во говорот опишува многу слична состојба во која се наоѓа денес Република Македонија во спорот со Грција. Погледајте го овој клип, ќе ве

Нов скеч на Солза и Смеа – Искреност (ВИДЕО)

Погледнете го новиот скеч на легендарните битолчани Солза и Смеа. Во нивната најнова епизода ќе гледате како нивното синче сака да им каже што научило на училиште. Но родителите немаат време да го сослушаат затоа што мора да пазарат некои работи во маркет. Одговорот што

Кога свадбата ќе тргне нaопаку (ВИДЕО)

Неверојатна компилација од несекојдневни свадбени моменти. Ова видео кое ви го прикажуваме ги собори сите сведски рекорди на youtube. Кога ќе го погледнете ова видео можеби ќе си речете па не е и баш толку добро некој да ми ја снима цела свадба. Но најважно

Најголемите гафови на телевизија во Македонија

Урнебесно видео со компилација од телевизиски гафови. Многу луѓе со право рекле, камера не сака секого. Кога гледаме телевизија ги гледаме познатите телевизиски фаци како зборуваат пред малите ектрани и мислиме дека тоа е најлесната работа што постои во светот. Погледнете го ова видео навистина