Browse By

Advertising

Daily Archives: September 22, 2018

Татко поставил камери во куќата: Се шокирал од она што го видел !

Еден човек одлучил да постави камери во својата дневна куќа во собата,а на нив видел нешто што не очекувал.Кога го видел однесувањето на својот син и тоа во два часот наутро,малку е да се каже дека се шокирал.Трчајќи се враќаше на двоседот, па на под,се

Вистински пештерски луѓе: Сред шума се крие пештера, а во неа живее цела една заедница (ВИДЕО)

Селото Жонгдонг се наоѓа на 1.800 метри надморска височина, а до него се стигнува единствено со планинарење, што на неговите жители прилично им ги отежнува доаѓањето до основни работи кои им се потребни.Во пештерата дури имало и училиште, но во 2008 година властите го затвориле

(ВИДЕО) Урнебесен ВИЦ: Мујо и Хасо – Прашање за милион долара

Сигурно се сеќавате на познатите вицеви за босанските херои Мујо и Хасо. Во старите добри времиња суте знаевме барем по 10 вицови поврзани со босанците Мујо и Хасо. Сега постои видео проект во кој сите нивни вицеви се претворени во скечеви кој ги гледа огоромна

10 интересни работи снимени од сигурносните камери (ВИДЕО)

Живееме во свет во кој некој постојано не демне. Сигурносните камери се поставени речиси на секаде. На крстосниците, во дворовите, пред кафулињата, банките, поголемите компании и институции. Не ретко протекуваат снимки од камерите кои се смета дека се ставени заради наша безбедност или за наше

Оваа видео од плажа ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)

На социјалните мрежи најдовме популарно видео од прекрасните плажи во Бразил. Се работи за скриена камера, на која се тушира една прекрасна девојка и го замолува момчето да и помогне со шампонот, а потоа истото таа да го направи за него. Но ќе се случи

Турски полицаец превоспитува лопови (ВИДЕО)

Сличајно налетавме на едно видео на социјалните мрежи, во објавата стои дека Турски полицаец превоспитува лопови. Дали ова е вистинскиот начин за лоповите или не проценете сами. Стапката на криминал во Турција е на многу ниско ниво, дали причината за тоа се овие методи? Погледнете

Анкета во Скопје: Дали би украле 1 милион евра, ако никој не дознае?

Голем поздрав и секоја почит за одговорот на продавачката на книги на плоштад.Но во ова видео ќе погледнете многу луѓе кои би имале слично мислење на вашате. Но, сите би прифатиле знајќи од каква сиромашна земја доаѓаме но кај некој луѓе свеста е на многу

Сведоштво за македонските војници во Ирак : Ирачаните не нарекуваа „војници на сонцето“

Ирачаните главно не поврзуваа со поранешна Југославија. Но, во Вавилон, кога кажавме дека сме Македонци, луѓето нè допираа, сакаа да се сликаат со македонски воjници. Американците се сликаа со нас до тврдината што jа освоил Александар Македонски, до, како што велеа „вашата некогашна престолнина“, раскажува

Па, ако неможам да го победам… Федерер со урнебесната изјава за Новак го насмеа цел свет (видео)

Тенискиот спектакл Лејвер куп почнува денес во Чигаго. Љубителите на тенисот од цел свет ќе уживаат во дуелите на тимот “Европа” со тимот на “Светот”. За “Европа” настапуваат Новак Ѓоковиќ, Роџер Федерер, Александар Зверев, Григор Димитров, Давид Гофан, Кајл Едмунд и замена е Жереми Шарди.

Новиот дечко на Емина Јаховиќ дефинитивно е овој милионер: Медиуми запрепастени од неговиот коментар под нивната зедничка слика (фото)

Емина Јаховиќ, која скоро се развела од Мустафа Сандал со кој има два сина, медиумите извесно време ја поврзуваат со милионерот Садетин Саран. Ни едниот ни другиот досега не се огласуваа по тој повод. View this post on Instagram İyi haftalar.. Have a nice week..