Browse By

Advertising

Daily Archives: September 27, 2018

Најбизарни секс играчки (Фото)

Можеби мислите дека сте виделе се и сешто кога се во прашање играчките за возрасни, меѓутоа бизарните ситници наменети за пружање задоволство…… секогаш можат да ве изненадат и шокираат. Погледнете неколку новитети: 1. Sexy Sadist Cock Ring (на некого ќе му се стемни од самата помисла,

Легендата во Гази Баба си ставил знак : „Забранет пристап за полиција“ – Фото на годината

Кој смее да кажува тука? се знае кој е законот што не е јасно ?Дефинитивно овие се луѓето кои ќе ви го направат денот поинтересен и посмешен  ова слика заслужува да биде фото на годината.Може внатре се пече ракија што е казниво по закон,па зошто

А вашето куче кое одделение е ?

Овие луѓе кои коментираат за тоа дека вашето дете не е толку битно,за разлика од некое куче мислам дека сме ги утнале тотално вредностите,а уште полошо што не знаеме дека воопшто постојат .Пред некој ден бевме сведоци како објавуваат„како да направите отров за кучињa“по коментари,за

Никогаш не е доцна: Оваа баба има 100 години, а наскоро ќе се венча за 26 години помлад маж

100 годишната Нора Виткис од Велс наскоро би требало да се омажи за својот вереник Малколм Јејтс кој е од неа помлад 26 години. 74 годишниот Јејтс и Нора се запознале на танцување. Во врска се повеќе од 30 години, а би требало да се

Урнебесна комедија К15 : Мимоза во јавна куќа (Видео)

K15 секогаш се грижат да имаме насмевка на нашето лице и секогаш не смееле до солзи со нивните скечови. К15 веќе не се заедно долго време на естрадата но нивните скечови се меморијални и остануваат на интернетот за да ни ја остават истата насмевка.Оваа видео

Двете слоници Дуња и Даела синоќа пристигнаа во својот нов дом во Скопје

Двете слончиња јавноста ќе може да ги види во саботата, кога се спрема и хепенинг за добредојде. -На 29-ти септември им посакуваме ДОБРЕДОЈДЕ на слониците Дуња и Даела кои ќе ни раскажат една емотивна приказна и ќе ги освојат срцата на сите посетители на Зоолошка

Сите светски медиуми пишуваат за гестот на овој Србин, се симна од мостот да спаси куче

Откако британски Daily Mail на својата Фејсбук страна го сподели видеото на кое еден маж од Ниш спасува куче кое паднало во река, снимката стана вирален хит. Иако истата не е нова, туку е направена во јануари 2015 година, дури сега доби публицитет и светско

Влегле насилно во телевизијата и го барале Сергеј Варошлија

Насилен упад се случил во просториите на телевизијата 1ТВ„Четворица млади лица на возраст од околу 25 години и покрај затворената капија,успејаа да влезат барајќи го водителот Сергеј Варошлија.Иако Сергеј Варошлија е моден критичар и некогаш таа критика знае да искочи од контрола,односно да има контра

Најголемиот неработник на свет: Бил на лажно боледување 35 години, па отишол директно во пензија

Можеби балканците важат за луѓе кои се обидуваат да прелажат нешто на работното место, но можеме да кажеме дека за Италијанците се аматери. Доказ за ова тврдење е рударот Карло Кани, кој во 1980 година отишол на боледување и тоа поради клаустрофобија. Од тоа боледување

На никого не му е јасно како таа има возачка: Удри автомобил на паркинг, а потоа направи нешто глупо (ВИДЕО)

На паркинг навистина може да се види се, но снимката од една жена која се обидува да излезе од паркинг место е сигурно една од најбизарните.Низ Фејсбук кружи видео од жена на која и требаа дури седум минути да излезе со својот Форд Фокус, а