Browse By

Advertising

Daily Archives: September 28, 2018

Најзабавните пијани девојки (ВИДЕО)

Сите понекогаш знаеме да се поднапиеме, обично во светот е познато дека момчињата пијат малку повеќе од девојките, но како поминува времето свесни сме дека секој ден овој просек се повеќе се изедначува. Погледнете го ова лудо видео со пијани девојки едноставно ќе си речете

Најдобрите 10 комедии на сите времиња (ВИДЕО)

Не ви се искача вечерва еве ви 10 предлози на најдобрите комедии кои можеби не сте ги гледале, па може да ги погледнете. Погледнете го следното видео во него се сите подредени кои се најдобрите 10 комедии на сите времиња. Доколку имате ваши предлози споделете

Вака ќе изгледа новиот IPhone?

Како изминуваа годините така се очекува од компаниите за смартфони се поголеми технолошки иновации. Така на youtube се појавија голем број видеа кој даваа предлози како да игледа нивниот нов модерен телефон. Едноставно нивните визии сепак можеби се пред технолошките можности на компаниите. Погледнете го

Ова се најбрзите 10 автомобили во светот (ВИДЕО)

Љубителите на добри автомобили мора да го погледнат ова неверојатно видео. Ова се најбрзите 10 автомобили на светот, погледнете за што се работи. 10. Pagani Huayra Roadster, 9. Zenvo TS1 GT, 8. Lykan Fenyr SuperSport, 7. Koenigsegg Regera, 6. Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse La