Browse By

Advertising

Daily Archives: September 30, 2018

За оваа руска специјална единица ретко се збори, а таа е најсурова

Регрутите во руската специјална единица “Спецназ” наводно минуваат низ страшни тренинзи и потенцијално смртоносни процеси на иницијација. Британската истражувачка агенција “Белингкет” објавила дека еден од осомничените за случајот со труењето на поранешниот руски шпион бил еден од повисоките офицери на Спецназ. Спецназ е дел од

Најлудите твитови за референдумот

Најнови информации !! … pic.twitter.com/K2jlqqaQF9 — Семир (@Semir_k11) September 30, 2018 Убав ден за зимници. pic.twitter.com/LsgrUFedEW — Митков (@_Mitkov_) September 30, 2018 Ќе го биде ајваров, така ми мириса !! pic.twitter.com/5lDadIGkQi — Krali Marko #Бојкотира (@KraliMarko5) September 30, 2018 ШОКАНТНО: Прекинато е гласањето на избирачко

Една причинa зошто никогаш не треба да и го даваш телефонот на девојка ти(Видео)

Зошто никогаш не треба да даваш девојката да ти го гледа телефонот? Кога таа еднаш ќе ги види муабетите, после ти колку сакаш убедувај ја дека другата девојка ти е само другарка или братучетка . Ова е поука само дека не треба да си играш