Browse By

Advertising

Daily Archives: November 9, 2018

На тие што им лепат пари не им е лесно со вакви „лепачи“ (Видео)

Тооо мајсторе..Дечково е еден од ретките лепачи кои знае што прави верувајте го погоди песната и со јак „лепак“ ја залепи таа 500 денарка како од инает дадена.Да не објаснуваме зошто и како изгледа само погледнете го клипот и ќе ви стане јасно зошто не

Урнебесно видео : Хитлер игра спортска

Секоја чест за момците кои го креирале ова видео едно од покреативните нешта кои вртат низ интернетов. Концептот е интересен како Хитлер ги кара колегите кои го утнале ливчето дефинитивно секој коцкар ќе го разбере многу добро видеово а за они кои сакаат забава ќе

Сестричката Јована моли за братчето Кристијан: Донирајте добри тетки и чичковци за бато да ми дојде на роденден (Видео)

Кристијан Андреев е дете на 14 гoдишна возраст кој боледува од многу тежок облик на Аутизам и Епилепсија !! Закажани се 3 сесии-операции на матични клетки во Истамбул-Турција кои ќе чинат 38.600 евра !! За неговите родители сумата е преголема затоа Ве замолуваме, сите вас

Евент на денот: Масовно оставање на „трето дето“

Врвот го достигнавме, дефинитивно еден од подобрите евенти. Вчера имаше урнебесен коментар откако владата реши да ја преименува мерката за трето дето која не е ни толку битна. Битно е она што коментарот гласеше „Каде да го оставиме детето“. Но тоа денеска повлече друга работа

ВИДЕО:Првото запросување во скопската Зоолошка градина

На Фејсбук страната на Зоолошката градина во Скопје беше објавено виде од запросување во дворот на истата. -Падна и првото запросување во Зоолошка. Ивана и Влатко, нека ви е со среќа, стои во нивниот пост. Извор:https://skopjeinfo.mk

Селска мода есен 2018 (ВИДЕО)

Едно многу популарно видео кое го пронајдовме на facebook. Една девојка саркастично промовира мода која би била поврзана со некои традиционални од некои да речеме не толку развиени селски средини. Но сепак се работи за видео кое е снимено во странство па може слободно да

Чесен лопов кабаетлија (ВИДЕО)

Многумина ќе кажат дека безбедносните камери немаат ефект. Еве на еден многу интересен момент. Додека чекаше момчето ред, дојде еден млад дечко кој му го украде новчаникот. Но кога ја забележа безбедносната камера одлучи веднаш да му го врати. Тоа го направи толку интересно што

Од младост љубител на жени (ВИДЕО)

Погледнете го ова урнебесно видео, на малиот фраер кој е љубител на моми. Се работи за откачена скриена камера, во која мајката го остава малиот да го причува некој од минувачите. Но пред нив застанува една згодна девојка и после кратко време малиот се пушта

Урнебесна комедија: Кога полицаец ќе сопре жена (ВИДЕО)

Еден од најголемите митови во светот за мажите се разбира е жена возач, многупати машките ќе се пошегуваат ако видиш жена позади волан бегај. Замислете ја оваа комбинација кога жената е возач, а од другата страта сопира полицаец. Ако се водиме по народната митологија кај