fbpx
  • December 31, 2018

Ако ви треба помош за чистење по дома, слободно побарајте од оваа девојка, таа знае како(видео)

На интернет се појави една девојка која многу умешно се снаоѓа во помагањето низ куќа. Таа е многу вредна и…
  • December 31, 2018

На вакво обезбедување можат да позавидат многу државници, но кога станува збор за Новогодишната елка од Русија , нема шега(видео)

За да се привлече внимание за Новогодишните празници се употребуваат сите маркетиншки трикови на кои можат да се досетат луѓето.…
  • December 31, 2018

Луѓе дали ова е возможно, ваква ли храна конзумираме(видео)

Во видеото што следува ќе останете запрепастени од тоа што внесуваме во нашите тела. Во последно време зема замав органската…
  • December 30, 2018

Покрај тоа што знае да дели критики на јавните фаци, Дарко Јефремов од познатото Камионџии шоу, овој пат во Новогодишна акција по скопските улици(видео)

Дарко Јефремов стана познат во македонската јавност по неговото Камионџии шоу. Таму тој на еден вистински забавен начин ги критикува…
  • December 30, 2018

По испеаната Божиќна песна од специјалната полицијата разбојникот се предал(видео)

Американецот Натаниел Луис, кој пукал врз полицијата и десет часа поминал под опсада од специјалните сили во областа Честер во…
  • December 30, 2018

Какво време не очекува за Новогодишните празници…

Новогодишната ноќ во поголемито дел од земјата ќе биде студена со температура под нулата. Врнежите од снег што ќе почнат…
  • December 30, 2018

Десна скија Суаде! Десна скија Суаде! Десна! Суаде тамо је Медо Суаде! Не тамо! урнебесен видео…

На социјалните мрежи се појави уште едно урнебесно видео од Босна, знаеме дека тие знаат да насмеат до солзи. На…
  • December 29, 2018

Комити : “Си играте со оган, за Столе ќе ве одереме, ти си наша икона”

„Комити“ на „Фејсбук“ испратија порака: Си играте со оган…За него ќе ве одереме!
  • December 29, 2018

Да бидеме хумани: Сите деца сега бараат пакетчиња, а Нина има една желба – да застане на нозе

Уште само 5% фалат oд потребната сума за да ја исполниме желбата на Нина.Како и секое дете и Нина се…
  • December 29, 2018

Видео: Овој „паметен“ возач е апсолутен ХИТ во собраќајниот срам !

На социјалните мрежи се појави видео од еден несовесен возач, кој пронашол „генијален“ план како да го заобиколи собрајќајниот метеж.…