fbpx
  • December 29, 2018

Дете викнало полиција бидејќи не му се допаѓале подароците од Дедо Мраз, реакцијата на полицајците е за секоја пофалба

Незадоволен од подароците кои ги добил за Божиќ, 9-годишно дете од Германија се јавил на бројот за итни случаеви на…
  • December 29, 2018

Хороскопските знаци чиј живот ќе се промени во 2019-та година

Ова се најчестите планови што ги имаат луѓето пред крајот на секоја година, но нештата не се толку едноставни во…
  • December 29, 2018

ФОТО: Овој автомобил го насмеа цел регион – сите велат нека е со среќа мајсторе

Оваа фотка по улиците на Србија ги насмеа сите. Дефинитивно има и зошто ова е една од појаките слики низ…
  • December 29, 2018

Две минути кои ќе ви го променат животот: Како да бидете подобар човек? (ВИДЕО)

Анимирано видео „Give In To Giving“ ја покажува моќта на добрината. Трае само две минути, но долго ќе ја паметите…
  • December 29, 2018

ФОТО: Скопјанка сeуште го бара својот син, веќе 20 дена е изчезнат !

– 19 дена као нема трага од моето дете. Излезе од дома на 10ти Декември 2018 со Шкода Фабиа, бела…
  • December 29, 2018

Хороскоп за 29. Декември: Два знака ги чека нова љубов

Девиците и Вагите пред нова љубовна врска, а Лавовите пред важна одлука. Прочитајте го хороскопот за 29 декември. Овен Ако…
  • December 29, 2018

Видео: Преслатка мачка се обидува да утеши расплакано девојче

Луѓето често говорат дека мачките ја гледаат само својата корист и дека ги сакаат своите сопственици само кога треба да…
  • December 29, 2018

,, Karma is a b*tch‘‘ или ,,Злото со зло се враќа‘‘ компилација каде се гледа како оваа поговорка се исполнува(видео)

Луѓето прават зло да им наштетат на другите за да ги задоволат своите фрустрации. Тие се свесни за своите постапки…
  • December 29, 2018

Човековата досетливост нема крај, па така од нашиот отпад овие луѓе прават производ(видео)

Живееме во премногу отпад и ѓубре, тоа може да се забележи на сите страни. Се преземаат разни акции со кои…
  • December 29, 2018

Тој е мајстор за бунар, но оној од вино, швепс, лимон… се на едно место и забавата може да почне(видео)

Разни мајстори на разни коктели сме виделе, но еве еден мајстор , шанкер кој подготвува ,,бунар‘ и тоа не било…