Browse By

Advertising

Daily Archives: January 11, 2019

Северина објавила видео од домот, ги шокирала сите: Ова е доказ во каков однос е со Кеба… (видео)

Северина Којиќ објавила видео снимка на која се гледа како нејзиниот свекор Драган Којиќ Кеба седи во нивниот дома и свири на гитара. “Знаеш ли ти некоја моја песна”, го прашала Северина, а Кеба веднаш ја запеал “Јас само пеам, јас само свирам”, во своја

Ламборгини кое соблекува девојки (ВИДЕО)

Несекојдневен мометн кој може да се види на улица. Две згодни дами замолуваат случајни минувачи да ги фотографираат покрај едно бесно Ламборгини, но кога возачите од внатре ќе притиснат на гас, едноставно девјчињата остануваат без облека. Погледнете каква е реакцијата на случајните миниувачи кои фотографираа.

За малку ќе се потпреше на колата (ВИДЕО)

Неверојатно видео кое ќе ве насмее до солзи, едноставно да не ви се верува што се случува по светот. Оваа компилација клипчиња кои сме ги нашле според нас е една од најлудите кои се прикачени на социјалните мрежи. Најверојатно луѓето по светот собираат интересни клипчиња

Ја промаши вреќата па му ја бапна на момчето (ВИДЕО)

Урнебесна компилација од клипови која ја најдовме на социјалните мрежи и ја споделуваме со вас. Едноставно оваа компилација од клипови ќе ја изгледате во еден здив, какви се не луѓе постојат по светот. Уште поинтересно е што овие моменти се снимени со камера, а се

Граѓаните со соларчиња против снегот (ВИДЕО)

Иновативни млади дечки излегоја на улиците со соларчиња за да се обидат да го стопат снегот. Навистина нивната идеја е прекрасна поготово кога градските власти кои се задожени за чистење не си ја вршат работата. Дечките не се од Македонија но бидејќи се креативни одлучивме

Поранешниот Мистер на Хрватска ќе продава ќебапи во Азија

Поранешниот Мистер на Хрватска, Бруно Орешковиќ ја нашол среќата во Азија, каде ќе отвори ресторан со име „Балканс“. Во него ќе имало од ќебапи до плескавици, а за нив ќе биде задолжен другар на Орешковиќ, пренесува „Курир.рс“. Пред десет години, со неполни 19 години, тој

Невозможна мисија – Македонија пат (Видео)

Невозможна мисија – Македонија пат е новиот дел кој се снима на улиците и патиштата секаде низ Македонија. Оваа генијална мисија која треба повеќе од еден мозок да ја осмисли, во багерот има сол кој се расфрла на несекојдневен начин и изгледа како некоја сцена

До девојката од Карпош која заврши со момче од село

Не сум фраер, не сум убав, имам чиста душа, љубов и разбирање…Се заљубив во девојка недостижна за мене.Живеам во Илинден гледам дека кога ќе го спомнам местово сите превртуваат очи, да знам село е, но местото не го прави човекот.Мојот најдобар другар реши да прави

Со чипови во училишните униформи против бегањето од часови?!

Неколку училишта на југот од Кина користат „паметни“ училишни униформи со чипови за да можат да надгледуваат дали учениците бегаат од часовите, известуваат кинеските медиуми. Униформите имаат чипови кои ги локализираат учениците и можат да го регистрираат секое влегување или излегување од училиштето, навеле медиумите

Исповед на една Македонка: Бебето немаше срцева реакција, отидов во Лесновскиот манастир почувствував болка и се случи чудо

Имав преголема желба да останам бремена. Ми доцнеше 7 дена, зедов тест и беше позитивен. Закажав преглед кај д-р A. K., мојот матичен гинеколог во Кочани. Отидов на закажаниот преглед и најпрвин не покажуваше бременост, се договоривме за една недела пак да направиме преглед, бидејќи