Browse By

Advertising

Daily Archives: February 1, 2019

СПОДЕЛЕТЕ-ИСЧЕЗНАТ Е ЧОВЕК ДА ПОМОГНЕМЕ!!!

ДА ПОМОГНЕМЕ! На ФБ се појави статус на една загрижена девојка за нејзиниот татко кој е исчезнат, го споделуваме и бараме ПОМОШ ОД СИТЕ! ТАТКО МИ Е ИСЧЕЗНАТ! Последен пат е виден петок 01.02 во 10 часот како излегува со количка за на пазар со

,,Не е алкох*л за секого! се здрвила па почна да го покажува својот гол г*з‘‘(видео)

Кога луѓето сакаат малку да се опуштат, тие најчесто претеруваат со опуштањето, па после крив им е ,,Цацко‘‘. Оваа девојка си излегла и решила малку да ,,се опушти‘‘ но место тоа ,,се здрвила‘‘. Кога сакаше да влезе во бар или диско клуб, луѓето од обезбедувањето

,,Ваков јунак, мајка еднаш раѓа‘‘ , скок во вода на глава (видео)

Навикнати сме да гледаме секакви и најразлични егзибиции на скокови во вода. Овој дечко имаше голем ентузијазам и поддршка од неговите другари да направи скок во вода на глава. Поради тоа и се снимаа, па излезе ова интересно видео. Се изгледаше супер времето, водата,а и

Близнаци од Албанија ,,ја тролаат‘‘ со години Италјанската полиција(видео)

Судот во Верона, пред некој ден, го ослободи Едвард Труши (34) од обвиненијата за извршени тешки кражби , бидејќи ниту со ДНК не можело да се докаже дали на местото на злосторството бил тој или неговиот брат Едмонд, идентичен близнак. Неговиот адвокат , Фабио Порта

Неверојатно 8 годишно девојче го спаси своето помало братче од киднапери(видео)

Овој настан се случил во Америчката држава Вашингтон, во градчето Спринг кое има популација од само 500 жители. Имено девојчето со помалото братче и со нејзиниот поста брат кој имал 10 години играле во паркот, кога еден непознат маж го грабнал 22 месечното бебе и