Browse By

Advertising

Daily Archives: February 4, 2019

Најсмешните инсерти снимени на телевизија (ВИДЕО)

Прекрасно и возбудливо видео составено од компилација на најсмешните несекојдневни моменти кои се снимени на телевизиските екрани. Впрочем иако светсите медиуми се полни со професионалци секогаш може да се случи нешто непредвидено кое ќе ја насмее публиката до солзи. На крајот од денот после ова

Љубоморна девојка и за малку инцидент (ВИДЕО)

Ова е една неверојатно смешна скриена камера која ни кажува колку всушност девојките се љубоморни низ светот. Имено една девоја спие како бездомник додека пар релаксирано си седи на една од клупите и си водат разговор. Девојката кога ќе стане од спиење има што да

Момче кое ги зеза девојките под туш (ВИДЕО)

Батајќи по youtube каналите најдовме едно навистина интересно видео кое денес ќе го споделиме со вас. Се работи за едно момче кое е еден од најпознатите личноти на youtube со неверојатни 5.6 милиони следбеници. Момчето се пуштило во акција да ги зеза луѓето кои се

Вака се произведуваат највкусните компирчиња во McDonald’s (ВИДЕО)

McDonald’s со сигурност е најголем гигант за производство на Американска храна. Постојат многу критики во светот дека нивните производи се високо калорични и дека нивната храна воопшто не е здрава. Одлучивме да споделиме со вас едно видео од фабриката каде што се произведуваат компирчињата. Погледнете

Храната од рекламите е само една голема измама (ВИДЕО)

Сигурно сте погледнале илјадници реклами за храна, за бургери, пици, торти и слично. Дел од вас поверувале дека тоа е навистина истата храна која се служи во ресторантите. За жал многумина од вас се излажале. Огромните компании за маркетинг се служат со посебни методи за

Како на филм: Пет маскирани вооружени разбојници ограбиле банка во Скопје

Предмалку се случи разбојништво во експозитурата на „Халк банка“ на Качанички пат кон Визбегово. Пет маскирани вооружени разбојници ограбиле експозитура на Јадранска магистрала.Како што неофицијално дознава КУРИР, вооружени лица влегле во банката и им се заканиле на вработените. Вперувајќи кон нив „калашникови“, ги принудиле да

,,Каква Кралица на танцувањето‘‘ животот е само еден и треба квалитетно да се живее(видео)

,,Кралица на танцувањето‘‘ е оваа жена која снимила видео и го ставила на социјалните мрежи па тоа достигна гледаност од преку шест милиони прегледи. Во позадина иде музика која е за на свадби но можеби и не, но има луѓе кои ја слушаат, а богами

Ваков ,,смотан и неискусен пар на крадци‘‘ тешко кој видел, погледнете и насмејте се!(видео)

Секој професионално си ја врши својата работа , но овој пар на ,,крадци‘‘ сосема ја оплеска работата која сакаа да ја извршат. Имено во еден маркет тие сакаа да ,,го олеснат сопственикот‘‘ но тој навремено ги повикал службите за ред и мир, па така овие

Моторџија трпеливо ги зачека, па ,,ги бетонираше на земја‘‘(видео)

Иако во светот важат за ,,малку насилни и груби** сепак тука на ова видео можеме да кажеме дека е обрано, односно да ја смениме нашето гледиште во однос на овие луѓе. На видеото се гледа како еден дечко со својот мотор поминува низ улица па

,,Маче имаш ли запалка? Не! И онака си доволно експлозивна!Најинтересните додворувања(видео)

Кога станува збор за машката иновативност за привлекување на женскиот пол тоа нема граници. Тие се спремни на се, но некогаш нивните додворување не само што не се умешни туки се и смешни. На една анкета правена во Република Хрватска на прашањето кои се најинтересните