Browse By

Advertising

Daily Archives: February 5, 2019

Кристијано Роналдо доаѓа во Македонија, по покана на ФОН Универзитет

Првиот човек на ФОН Универзитетот, Сефер Цаноски, на својот „Фејсбук“ профил објави дека светски познатиот фудбалер Кристијано Роналдо доаѓа во Македонија. „Конечно, по девет години, прифати да биде гостин на ФОН Универзитет. Наскоро, најдобрите на едно место“, пишува под фотографијата на која Цаноски е фотографиран

На аеродром му ги ,,здиплија‘‘ парите пред очи, ни помалку ни повеќе туку ,,две цигли‘‘(видео)

Интересно видео се појави од камерите кои вршат надзор на аеродром, не знаеме точно за кој аеродром се работи на видеото е доста интересно. Еден млад дечко чекаше да ја помине безбедносната контрола на аеродром. Ги извади сите пари од џеп и ги стави во

Нашите модерни, излитени и искинати фрмерки доаѓаат од тука(видео)

Фармерките се еден од главните модни додатоци, парчиња без кои не може да се замисли нашиот плакар. Тие се препознатливи и се носат скоро во секоја прилика. Но и кај нив се јавуваат модни трендови, па така сега во мода се излитени и искинати фармерки.

Без ,,проба‘‘ на лице место, не се купува брачен кревет! (видео)

Едно од посмешните видеа кое се појави на нет е со овој француски пар. Во него се работи за еден брачен пар кој иде во салон за мебел да се поднови по дома со брачен кревет. Брачниот пар во придружба на продавачот одат да ги

,,Чувајте се‘‘! можеби вашиот ,,другар‘‘ чека прилика да ја ,,зграби‘‘ вашата девојка!(видео)

Двајца другари , а една женска. Ова е видео на кое се гледа еден пар кој се гушка, седи, милува, а до нив се гледа и нивниот пријател, другар. По кратко време дечкото кој е со девојката поради ,,поголема доза на освежување‘‘ паѓа во сон

Тука не се знае дали некој некого брка или сите заедно се забавуваат? Кружна брканица со полицијата!(видео)

На нет се појави видео, кое ни доаѓа од Романија и на него се гледаат голем број на автомобили кои на голем паркинг простор се забавуваат. Ова не е ништо ново и безбедносните служби реагират кога има непријавени трки и собири на автомобили. Па така