Browse By

Advertising

Daily Archives: February 9, 2019

Секси манекенката која привлекува погледи со своите ,,бујни облини‘‘ каде и да се појави! (видео)

Славната и атрактивна манекенка Деми Роуз, ужива во топлото време на Тајланд. Оваа манекенка е позната во светот по своите раскошни облини, со кои го привлекува вниманието каде и да се појави. Оваа 23-годишна манекенка деновиве се забавува и ужива на Тајланд, каде друштво и

За не верување, брак кој траел само три минути!!!

Во Кувајт неодамна бил склучен најкраткиот брак на светот, пренесуваат тамошните медиуми. Сè било многу неочекувано и набрзина, иако целиот настан почнал сосема нормално како секоја друга венчавка. После извршувањето на должноста на матичарот и ставањето на потписи во документот, брачниот пар излегол надвор од

Хит видео на нет, нема ,,БРАТСТВО И ЕДИНСТВО‘‘ без хармоника ,,Ѕвончиња, Ѕвончиња‘‘! на сите шест начини(видео)

На нет се појави едно прекрасно видео на еден музичар од Хрватска кое за кратко време ги освои срцата и гледаноста на луѓето од ,,поранешната држава Југославија‘‘. Имено тој свири на хармоника, а ја исполнува музичката нумера ,,Ѕвончиња, ѕвончиња‘‘ на шест начини, која е полуларна

Пејачката Сузана Гавазова со нова песна ,,Намачкана‘‘

После песната „Хало“, која се покажа како вистински погодок, Сузана Гавазова продолжува со походот за освојување на српскиот и балканскиот музички пазар. Со првата песна и спот, Гавазова веднаш го привлече вниманието на балканската јавност, а тоа се докажа со многуте гостувања на српските и

,,Колку чашки, толку илјадарки‘‘ ! Потоа не можеа да станат од столче! (видео)

Викенд е кога сите сакаме да се забавуваме, одиме во кафана, клуб и слично, со цел да си поминеме убаво со нашите пријатели, а и да запознаеме нови. На ова видео се прикажани едни убави и згодни девојки кои се излезени да се забавуваат, а

Мажите знаат како ! Вака се оценува женската убавина…(видео)

Мажите најдобро знаат како треба, а и што посакуваат од жените. Тие даваат најдобра оценка за тоа што ги привлекува и шти им се допаѓа. Па така и во ова видео е прикажано како тие би ги оценувале, односно како би ги дале своите гласови

Неверојатен начин да ја натерате вашата сопруга ,,да престане многу да ви меле‘‘ (видео)

Кога сме во брак или врска, често знаеме да се скараме за беспотребни работи, за глупости. Понекогаш и за сериозни работи, но сепак во повеќе случаи, а можеби и во сите 🙂 жените сакаат да испаднат во право. Кога ќе се надмудруваме кој е во

Ви се ,,плукнам‘‘ во мажите , не можете една лубеница да дигнете! (видео)

Мажите важат за ,,посилен пол‘‘ . Има многу мажи кои навистина се спремни и имаат голема сила, но случајов со видеово е малку поинтересен. Се работи за едни дечки кои сакаат да си купат лубеница во стовариште за зелени производи, но лубениците се многу големи,