Browse By

Advertising

Daily Archives: February 21, 2019

Пазете на вашите деца, манијаци има насекаде низ Скопје (Фото)

Фб статус кој треба да го прочитате посебно ако сте родител во близина на Влае : Денеска со моите три деца бец на игралиштето во Влае од страна на кејот на вардар каде што си играат повеќето наши деца. Во еден момент приметивме како еден

Победник! Коментар на годината (+18)

Ова е победникот дефинитивно кој постави коментарот на годината сакаше да го опцуе на некој начин тренерот на Атлетико кои со неговиот гест, изнервира многу луѓе но начиниот на пцуење некако не се совпаѓаше со последниот дел . Каде што наведе малце збунувачки момент. Сепак

За среќа е потребно многу малку(видео)

За среќа е потребно многу малку или најубавите работи во животот се без платни, навистина е така. Многу правила и луѓе го потврдуваат ова. Среќата доаѓа од еден поглед на саканата личност, од пеење на песни со луѓето кои ги сакаш, од еден кажан виц.

5 работи за Бјанка Мизел кои не сте ги знаеле

1.Прекрасна личност со нејзината убавина може да им пркоси и најголемите славни фаци 2.Во хороскоп е Јарец, сака да се дружи повеќето ја знаат а некои не ја знаат 3.Има своја линија на облека Бјанка и нејзини локали насекаде низ светот вклучувајки и Палома Бјанка

(Видео) По анкетата за манекенката која не постои, познатите се огласија на социјалните мрежи

Меѓу главните теми во медиумите е анкетата во која познатите и се восхитуваа на манекенката која всушност и не постои. Имено, екипата на „Ексклузив“ на едно модно случување направи анкета со познатите дали го познаваат моделот Бјанка Мизел. Во анкетата се најдоа Сања Сани Гроздановска,

Како ги ,,решава‘‘ таткото идните зетови(видео)

Кога ќе пораснат децата сакаат да излезат и да се забавуваат, на почеток со своите другари и другарки, а потоа сакаат да влезат во врска во која ќе им биде убаво. Но тогаш почнува поголемата грижа од родителите, за тоа како ќе се снајдат децата

Наместо ,,Биро за вработување‘‘ да се отвори ,,Биро за снаи и свекрви‘‘ со сите квалификации(видео)

Кај нас вработувањето претставува голема ,,тешкотија‘‘, многу млади луѓе, но и повозрасни се соочуваат со тоа да не можат да најдат соодветна или пак никаква работа. Но покрај оваа ,,тешкотија‘‘ исто така младите се соочуваат да најдат соодветен партнер со кого ќе го поминат заедничкиот

И јас би сакал вакво смути (видео)

Витаминските шејкови, пијалоци се многу важни за вашето здравје. Посебно е битно припремата да биде од свежи, домашни и органски намирници. Тогаш ефектот е навистина голем, затоа потрудете се ова да биде вашиот пат кон вистински шејк. Второ е припремата на тој витамински напиток, односно

Знаеме сите дека има ,,БУДАЛЕ‘‘ но овој е еден од поголемите(видео)

Овој наш свет колку и да е убав сепак ќе се најде некој кој таа убавина ќе ја ,,разубави‘‘ уште повеќе. Нема ден да не помине ,а да не видиме некој ,,бидер‘‘ на нет кој подоцна се споделува на сите социјални мрежи. Но сепак и