Browse By

Advertising

Daily Archives: May 1, 2019

Видео полно со емоции: Tамара Тодевска ја изведе „Proud“ за Нина, девојката со Даунов синдpом

Годинашната евровизиска претставничка, Тамара Тодевска ѝ приреди на Нина Костовска незаборавно изненадување со песната „Proud“. Таа се појави во нејзиниот дом и предизвика бура од емоции кај оваа прекрасна девојка. Нина е родена со Даунов синдром. Кога се родила, докторите им рекле на нејзините родители

Хакирани паркоматите на ПОЦ: „Цената на паркинг од саат беше 69 денари“ (Видео +18)

Се е нормално не е првпат неделава да гледаме веќе порно посебно оној момент со Уни Банка кој дефинитивно донесе доста прегледи,но вчера се случи и нешто поинтересно некој успеал да ги хакира паркоматите и да пушти мала забава со снимки за возрасни.Дефинитивно нешто се

Урнебесна комедија: Цацко и Ристо договараат за први мај (ВИДЕО)

К15 како и секогаш ќе не насмеат до солзи овој пат во скеч кој дефинитивно ќе ви објасни како да организирате први мај со стил и тоа дефинитивно ке ве насмее до солзи.К15 не се веќе на македонската сцена но нивните скечови уште долго време

13 мигранти во Седан: Скопјанец пpивeден откако полицијата го затeкнала со мигpaнти во возилото!

Во патничко моторно возило „Опел астра“ со скопски регистарски таблици околу еден часот по полноќ на регионалниот пат Радовиш-Штип полицијата затекнала 13 мигpaнти од Дака, Бангладеш. Како што денеска информираат од МВР, мигpaнтите и возачот А.А (26) од Скопје биле пpиведени во полициска станица за