Browse By

Advertising

Daily Archives: May 13, 2019

Исповед на Кумот: Имав ce*c со невестата 3 часа пред свадбата а потоа доби неочекувани коментари

Брачните завети се симбол на вечна љубов и посветеност меѓу двајца кои се сакаат, меѓутоа оваа исповед за прељуба покажува дека некои ветувања не се вечни. Поточно, на сајтот „Whisper“ анонимни корисници откриле како ги измамиле своите партнери на денот на нивната свадба, а многумина

Како се постапува со вистинските сељачана – ВИДЕО

Момче од луксузен автомобил го фрла неговиот отпад додека еден вреден работник ја чисти улицата. Вредниот работник чека неколтурното момче да ги исфрли непотребните работи за да може да ги помете и да ја остави улицата чиста. Но во тој момент доаѓа вистински фраер кој

Пита од стар леб

Потребни состојки: 1 бајат леб 1/2 л јогурт 400 мл павлака 4 јајаца 5 лажици масло 1 лажичка сол 1 кесичка прашок за печиво Начин на приготување: Во јајцата ставете сол и изматете ги со жица. Додајте масло, па прашок за печиво. Додадете ги и

Во јавното обвинителство испрашуваат инспектор од УЈП – ВИЦ

Од дневната категорија вицотека денес одлучивме да ви објавиме еден малку коруптивен виц кој сигурно ќе ви го разубави денешниот ден. Во јавното обвинителство испрашуваат инспектор од УЈП: – Како со платата на обичен инспектор изградивте ваква луксузна вила? – Фатив златна рипка и таа

Девојката сака да научи да игра на шипка, а ова ѝ е еден од првите и последните обиди

Девојката сака да научи да игра на шипка, а ова ѝ е еден од првите и последните обиди дефинитивно после ова видео не би се нафатила да учи или пак да проба да игра на шипка.Многу мислат дека е лесно да се игра но затоа

Тежок е животот со убава жена – ВИДЕО

Италијанска приказна со љубоморен сопруг. Имено еден дечко и бара превоз до градот на неговата згодна сопруга која стои сокриена позади една грмушка. Но човекот да ја испрат својата жена со непознатиот човек бара да се исполнат некои невообичаени услови. Ви препорачуваме да го погледнете

Мала инвестиција голема заработка

Со инвестиција од 5.000 евра за еден хектар малини, од првата берба може да се заработат 14.000 евра. Дали знаете дека во Македонија се одгледуваат најблагите малини во Европа? Дали знаете дека тие што ја пробале малината од Полог повторно ја бараат? Дали знаете колку

Дали не крадат на бензиските пумпи – ВИДЕО

Еден интересен видео клип поврзан со бензиските пумпи. Погледнете ја приказната која доаѓа од нашето соседство. Имено на господинот кој бил корисник на гориво од бензиската пупма му наточиле гориво повеќе од тоа што собира во неговиот резервоар. Оштетениот господин многу тешко може да докаже

Еве зошто ништо не може да ја замени бабата

Не постои проблем, кој бабите не можат да го решат со чаша сок, колаче или приказна. Исто така таа е најдобар готвач во градот и секогаш е подготвена да те најаде. Само бабата има толку многу љубов во себе и никогаш не ја штеди. Никој

Гестот на овој моторџија ќе ве остави без зборови – ВИДЕО

Пред да го погледнете ова видео, би ви посоветувале сите да размислите дека никој од нас нема вечно да биде млад. Нашата некултура денес, немањето време и трпение некогаш ќе го бараме од другите. Еве едно момче кое го знае тоа, тој имаше време да