Connect with us

Забава

Добро бе луѓе нормални ли сте ? Се јавува на брза помош, ги исмејува :„МИ ГОРИ МИ ГОРИ“

Published

on

Стокава работи/работеше како келнер у Бруклин. Додека тој се заебава, линијата е зафатена за пациенти. Да го направиме популарен! Коментарите на твитот кажуваат многу вакви работи не се вкусни дефинитивно во ек на пандемија, го охрабраваме ликот Кико да сними едно на бројот 192 да видиме како би звучело тоа.

За ваков повик во Америка се добива до 300 долари казна па вие пак заебавајте се .

Continue Reading

Забава

Сестрите на невестата го „тестираат“ младоженецот -НА ВАКОВ ТЕСТ ПРЕД ВЕНЧАВКА СЕКОЈ БИ ПАДНАЛ

Published

on

На големи маки е младоженецот…

Едено дечко многу се изненадил што во Африка предходело за има свадба, а изгледа дека многу мажи се на страната на младоженецот и дека навиваат за него, со обзир на тоа на какви маки се нашол.

Continue Reading

Вицотека

Виц на денот : Грк, Албанец и Бугарин фатиле златна рипка

Published

onГрк, Албанец и Бугарин фатиле златна рипка.
– Сакам во Македонија да има ерупција на вулкан – рекол Гркот.
– Сакам во Македонија да има поплава – рекол Бугаринот.
– Сакам во Македонија да има земјотрес – рекол Албанецот.
– Готово – рекла рибата…
Гледаат сред Солун изникнал вулкан, Бугарија била поплавена со вода, а Албанија била срамнета со земја.
– ЗЛАТНА РИПКЕ, ШТО НАПРВИ?!!!
– ИИИ, ИЗВИНЕТЕ ГЛЕДАВ СТАРА КАРТА ОД МАКЕДОНИЈА!

Continue Reading

Вицотека

ВИЦ: Тетовчанец должи 50 евра

Published

on

После Тетовска свадба
Младиве ги отвораа пликојте

Младожењава вика
Ејјјјј еве од чичко ми плик

Ај да видимо колку Упикал…..
…….У нутра Писменце

ВИ ДУЖИМ 50 ЕВРА

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

Трендинг

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: