Connect with us

Забава

Најлудите твитови за „Магарето“

Published

on

За вас ги одбравме најлудите твитови на тема Европското Магаре кое го трениравме за 83 000 евра повеќе за таа вест тука а најлудите твитови на таа тема :

Continue Reading

Забава

Дечково заслужува медал: За да избегне казна се правеше дека џогира пред полицијата

Published

on

Дечково заслужува медал: За да избегне казна се правеше дека џогира пред полицијата. Ние од Балканот сме легенди кога станува збор за казни ама буквално во нашиот ген е да не почитуваме но кога доаѓа моментот да се снајдеме тогаш правиме вакви ремек дела за медал :

Continue Reading

Забава

Урнебесно интервју:Што мислите за 5г? -Многу добро

Published

on

Интервјуто кое дефинитивно ќе ве насмее, секако дека е една шала сето ова ама крајот е победа, Фала Чао..

<blockquote class="tiktok-embed" cite="https://www.tiktok.com/@b.adem/video/6884689339880705282" data-video-id="6884689339880705282" style="max-width: 605px;min-width: 325px;" > <section> <a target="_blank" title="@b.adem" href="https://www.tiktok.com/@b.adem">@b.adem</a> <p></p> <a target="_blank" title="♬ original sound - user1633655396401" href="https://www.tiktok.com/music/original-sound-6884689345006111489">♬ original sound - user1633655396401</a> </section> </blockquote> <script async src="https://www.tiktok.com/embed.js"></script>
@b.adem

♬ original sound – user1633655396401

Видеото погледнете го на тик ток https://www.tiktok.com/@b.adem/video/6884689339880705282

Continue Reading

Забава

Е вакво нешто не сме прочитале до сега

Published

on

Секој со своите проблеми .. Вакво нешто не сме прочитале до сега ..

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

Трендинг

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: