Connect with us

Забава

Ритко од Битола ќе ви објасни како да имате топло „парно“ во колата – „Сите ми љубоморат дека имам парно“

Published

on

Тотален лудак е дечково Ритко познатиот јутјубер секогаш со нова лудорија овој пат на југото му стави ќумбе па така се возеше низ Битола. Дефинитивно ова не го гледате секој ден :

Continue Reading

Забава

Ајде двете млади девојки да кажат по еден виц

Published

on

Ајде двете млади девојки да кажат по еден виц
Мора некој и да ги насмее луѓето на новогодишната општинска лотарија :).

Izvor: motika

Continue Reading

Забава

“Груевски се враќа во Македонија бара викендица во Берово за Нова Година”

Published

on

Ова е трол на годината, анонимен дечко се јавува по телефон и се претставува како Груевски овој пат бара викендица во Берово разговорот дефинитивно треба да го слушенете :

https://www.instagram.com/tv/CJcEkaCnx1p/?igshid=rvc8ykznbspu

Continue Reading

Забава

ВИДЕО кое e хит на социјалните мрежи: Танц од партиски штаб до болницата во градот

Published

on

Социјалните мрежи „вријат“ од рекации, откако се појави видеото на активистките на СДСМ од Прилеп во кое тие продефилираа танцувајќи од партиските простории до и во Општата болница во градот.

Реакциите за ова видео се поделени.

Некои од граѓаните се чудат како во време на пандемија на некому му е дојдено до танц, но од друга страна има и пофални реакции – затоа што е потребно во едно вакво време да се даде зрак светлина во темницата.

Кој е вашиот коментар?

Погледнете го видеото во продолжение:

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

Трендинг

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: