Connect with us

Трета Смена

Доктор и медицинска сестра воделе љубов во ковид болница

Published

on

Романската јавност останала вчудоневидена откако било објавено дека доктор и медицинска сестра, вработени во ковид болница, воделе љубов во внатрешноста на самата установа за време на паузата за ручек.

Како што пренесуваат медиумите од Романија, тие во текот на паузата, но за време на работно време, покрај одделението со најтешки случаи на заразени од Ковид-19 го имале своето „љубовно гнездо“.

Димитри Виенеск, директор на болницата изјавил дека покренал истрага која што треба да трае до 27-ми ноември.

Во анонимниот мејл кој што го добила болницата наведено било дека двајцата вработени правеле „мини забави“ во текот на своите средби, пренесува порталот „3минути“.

Извор и повеќе https://tocka.com.mk/vesti/360772/doktor-i-medicinska-sestra-vodele-ljubov-vo-kovid-bolnica-go-pravea-toa-vo-tekot-na-pauzata-za-rucek

Continue Reading

Трета Смена

Кој би рекол дека има 55 години – Елизабет позираше гола на снегот

Published

on

Британската актерка и топ-модел Елизабет Харли покажа дека и на 55-годишна возраст изгледа одлично. Елизабет се соблече топлес на снегот, а на себе има само капут и долен дел од новата колекција на нејзиното бикини.

Continue Reading

Трета Смена

Ова е дефинитивно НАЈЗГОДНАТА презентерката на временска прогноза

Published

on

Презентерката на временска прогноза со потекло од Мексико, Џенет Гарсија, позираше во кратки шорцеви со леопард принт и ја разбуди фантазијата кај многу мажи.

Имено, убавата Мексиканка го истакна бујниот задник во преден план и го „запали“ Инстаграм.

Водителката која се се проба и со глума, во овој пост доби бројни комплименти од нејзините следбеници и го оправда епитетот најзгодна ТВ-личност во светот.

Continue Reading

Трета Смена

Го запали Инстаграм: Гарсија е најзгодната презентерка

Published

on

Најзгодната презентерката на временска прогноза е прогласена на Инстаграм по реакциите на нејзините следачи. Станува збор за презгодната Џенет Гарсија.

Презентерката на временска прогноза со потекло од Мексико, Гарсија, позира на Инстаграм со леопард принтови или со црвени мини сукњи, како проѕирни фустанчиња преку кои се се гледа, доволно да ги разбуди своите следачи кои ја обожуваат затоа што има преку 13 милиони следбеници на својот профил.

https://www.instagram.com/p/CKF5683n5ey/

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

Трендинг

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: