Connect with us

Забава

Таа е кошаркарка, бодибилдерка,бикини шампион, персонален тренер – Едина Муса има се

Published

on

Таа има и убавина и талент. Едина Муса беше една од најдобрите македонски кошаркарки, но таблата, обрачот и баскетот ги замени со теретаната и билдерските справи, па убавата кошаркарка започна да се занимава со бодибилдинг. Женска атлета со тело на кое можат да му позавидат многу мажи. Складно, а мускулесто, згодна, набилдана, а сепак, привлечна и секси. Таа е кошаркарка, бодибилдерка, персонален тренер и нутриционист, но и национален фитнес и бикини шампион. На Едина сево ова многу умешно и стои, убавина и талент, погледнете фотогалерија:

Continue Reading

Забава

Ајде двете млади девојки да кажат по еден виц

Published

on

Ајде двете млади девојки да кажат по еден виц
Мора некој и да ги насмее луѓето на новогодишната општинска лотарија :).

Izvor: motika

Continue Reading

Забава

“Груевски се враќа во Македонија бара викендица во Берово за Нова Година”

Published

on

Ова е трол на годината, анонимен дечко се јавува по телефон и се претставува како Груевски овој пат бара викендица во Берово разговорот дефинитивно треба да го слушенете :

https://www.instagram.com/tv/CJcEkaCnx1p/?igshid=rvc8ykznbspu

Continue Reading

Забава

ВИДЕО кое e хит на социјалните мрежи: Танц од партиски штаб до болницата во градот

Published

on

Социјалните мрежи „вријат“ од рекации, откако се појави видеото на активистките на СДСМ од Прилеп во кое тие продефилираа танцувајќи од партиските простории до и во Општата болница во градот.

Реакциите за ова видео се поделени.

Некои од граѓаните се чудат како во време на пандемија на некому му е дојдено до танц, но од друга страна има и пофални реакции – затоа што е потребно во едно вакво време да се даде зрак светлина во темницата.

Кој е вашиот коментар?

Погледнете го видеото во продолжение:

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

Трендинг

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: