Connect with us

Забава

Историска ГОЛОТИЈА на наградите на ЕМ-ТИ-ВИ (ФОТО)

Published

on

Вчера се одржа доделувањето на ВМА наградите на Ем Ти Ви, а на свеченоста не изостанаа голите аутфити на славните, нешто што им привлече внимание на многумина.

Меган Фокс се појави во целосно транспарентен фустан „Муглер“, украсен со ситни кристали, кој повеќе откриваше отколку што покриваше и ги покажуваше нејзините облини на црвениот тепих.

Ашанти го најде својот „моден израз“ во фустан кој главно се состои од градник, парче ткаенина и – ремени: околу половината, околу нозете.

Пејачката и танчерка Нормани се појави во бел аутфит на црвениот тепих – без гаќи. Прекраткото здолниште едвај го покри интимниот дел, и на сите им беше јасно дека под него нема ништо.

За разлика од нив, пејачката Кјара покажа како може, ако сака, да го истакне својот сексапил без да открие премногу. Во долг фустан изработен од црна тантела, таа го нагласи деколтето и голите гради.

На крајот, парадата на чудни облеки ја заврши поп иконата Мадона. Во секси црн кожен корсет и со бел венчален превез, таа секако го привлече вниманието кон себе.

Забава

Роналдо ја изненади Георгина со СКАПОЦЕН ПОДАРОК, погледнете што ја остави БЕЗ ЗБОРОВИ (ФОТО)

Published

on

Георгина Родригез се пофали со скапоцениот подарок што го добила од Кристијано Роналдо.

„Се уште сум без зборови“, напишала таа покрај фотографиите од кутијата со накит со потпис на Луј Витон. Големиот куфер со розова внатрешност го привлече вниманието и на нивните деца, па си играа со необичното дизајнерско парче.

Цената на ова парче е околу 133.000 евра.

Инаку, Герогина е голем обожавател на луксузни модни брендови, па често може да се види со чантите Биркин, инаку најскапи чанти на светот.

Continue Reading

Забава

Србин си направил бензинска пумпа во двор: Полицијата му упадна додека точеше на клиент

Published

on

Маж (69) од Земун одлучил лукаво да го избегне зголемувањето на цената на горивото и нафтените деривати, па изградил илегална бензинска пумпа во дворот на својата куќа.

Припадниците на Министерството за внатрешни работи на Србија спроведоа голема акција за борба против криминалот, при што го открија и Земунецот од кој конфискуваа поголема количина нафта и нафтени деривати, пренесува Informer.

Кога полицијата провалила во дворот, го пронашла сопственикот на илегалната бензинска пумпа и неговиот „клиент“ кој во тој момент полнел гориво. Полицијата заплени околу 20 тони нафтени деривати, две брусилки и камион со цистерна во која имало околу илјада литри нафта.

Continue Reading

Забава

Цел свет денеска ја слуша новата песна на Адел, за 12 часа стигна над 22 милиони прегледи (Видео)

Published

on

Британската пејачка Адел ниже рекорди на Јутуб мрежата, нејзиниот последен видео спот за песната „Easy on me“, достигна веќе над 22 милиони прегледи за дванаесет часа.

Погледнете го:

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

Трендинг

Copyright © 2021 Булевар.мк