Connect with us

Забава

ЖЕНАТА која го ИЗЛУДИ СВЕТОТ – Многумина велат дека е најубава на планетава (ФОТО)

Published

on

Мадалина Генеа (33), која многумина ја нарекуваат најубава жена на светот и ја споредуваат со Моника Белучи, се појави на премиерата на филмот „Куќата на Гучи“ и блесна како вистинска ѕвезда во секој сегмент.

Многумина синоќешното појавување на Лејди Гага во виолетовиот фустан на модната куќа Гучи беше оценето како спектакуларно, но романската актерка не беше далеку од тоа и никој не остана имун на нејзиниот изглед.

Убавата Мадалина која го игра ликот на Софија Лорен блесна на црвениот тепих во црн долг фустан кој одлично и прилегаше.

Фустанот кој ја следи линијата на нејзиното тело со нагласено деколте има долен дел кој е раскошен. Целиот впечаток е навистина величенствен, а нејзиниот фустан изгледаше совршено.

Мадалина Генеа, која живее и работи во Италија, е мајка на Шарлот, а таа пред се е модел, а потоа и актерка. Ја открил италијанскиот дизајнер Гатинони, а Џералд Батлер, Мајкл Фасбендер и Леонардо ди Каприо не можеле да одолеат на нејзиниот шарм.

Таа беше во врска и со трговецот со уметнички дела Вито Шнабел, додека ја има ќерката Шарлот во врска со романски претприемач.

Забава

УРНЕБЕСНО ВИДЕО ОД СРПСКА КАФЕАНА: Мајка дошла по синот, па настанал карамбол (Видео)

Published

on

Видеото е од селска кафеана во Србија, а во него се гледа мајка која оди по синот и го тера да си оди дома иако тој не сака. Видеото е снимено во едно место во централна Србија, но не е познато од кога точно датира.

– Ajde izlazi da idemo kući. Vidi koliki si ludak – besno je vikala majka.

– Idi kući, neću da idem s tobom! Neću da idem, nema šanse – ponavljao je sin.

@urosvasiljevic5♬ original sound – Uros Vasiljevic

Разговорот е непријатен и никако пример за однос меѓу родител и дете, па дури иако тоа е всушност возрасен маж на околу 40 или 50 години. Во еден момент, откако синот не попушта, нервозната мајка бара помош и од келнерот кој и вели: – Муштерија ми е, не можам јас да го влечам.

Впрочем, погледнете и се ќе ви биде јасно, овде секој коментар дефинитивно е одвишен.

Continue Reading

Забава

Битолчанец ќе стане јак богаташ! (ВИДЕО)

Published

on

Шугар деди 2021 loading…… 🙂

Видео вест:

Continue Reading

Забава

Ако ја најдовте дома КЕСАТА СО КЕСИ обезбедени сте, па не сме Рокфелер, 1 кеса – 7.5кг јаболка (Твитер)

Published

on

Твитер досетки на тема кеси 🙂

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

Трендинг

Copyright © 2021 Булевар.мк