Connect with us

Забава

Се омажи Парис Хилтон: Како изгледаше луксузната свадба (Фотогалерија)

Published

on

Парис Хилтон (40) за прв пат го кажа судбоносното „да“. Ријалити ѕвездата и богатата наследничка се омажи за Картер Реум (40) во четвртокот во Лос Анџелес по двегодишна врска. Пред него таа беше свршена три пати, но никогаш не отиде чекор понатаму.

Парис и Картер се свршија во февруари оваа година, во пресрет на Денот на вљубените, а нејзините обожаватели можеа да ги проследат нивните свадбени подготовки во серијата „Paris in Love“ на PeacockTV.

Хилтон претходно најави дека на церемонијата ќе се пресоблече десет пати, а утрово на социјалните мрежи покажа една од венчаниците.

– Моето „засекогаш“ започнува денес! Штотуку мажена – напишала под својата фотографија на која позира во венчаница од тантела, со бел превез на лицето.

Меѓу гостите во Париз на свадбата во Бел Ер имаше и голем број ѕвезди. Свеченоста не ја пропуштија пејачките Бебе Реџа и Пола Абдул, актерката Ема Робертс, актерот Еван Рос и многу други, пишува ENews.

Најголемо внимание привлече нејзината мајка Кети Хилтон која за свадбата на ќерката облече бел фустан со срце.

Забава

УРНЕБЕСНО ВИДЕО ОД СРПСКА КАФЕАНА: Мајка дошла по синот, па настанал карамбол (Видео)

Published

on

Видеото е од селска кафеана во Србија, а во него се гледа мајка која оди по синот и го тера да си оди дома иако тој не сака. Видеото е снимено во едно место во централна Србија, но не е познато од кога точно датира.

– Ajde izlazi da idemo kući. Vidi koliki si ludak – besno je vikala majka.

– Idi kući, neću da idem s tobom! Neću da idem, nema šanse – ponavljao je sin.

@urosvasiljevic5♬ original sound – Uros Vasiljevic

Разговорот е непријатен и никако пример за однос меѓу родител и дете, па дури иако тоа е всушност возрасен маж на околу 40 или 50 години. Во еден момент, откако синот не попушта, нервозната мајка бара помош и од келнерот кој и вели: – Муштерија ми е, не можам јас да го влечам.

Впрочем, погледнете и се ќе ви биде јасно, овде секој коментар дефинитивно е одвишен.

Continue Reading

Забава

Битолчанец ќе стане јак богаташ! (ВИДЕО)

Published

on

Шугар деди 2021 loading…… 🙂

Видео вест:

Continue Reading

Забава

Ако ја најдовте дома КЕСАТА СО КЕСИ обезбедени сте, па не сме Рокфелер, 1 кеса – 7.5кг јаболка (Твитер)

Published

on

Твитер досетки на тема кеси 🙂

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

Трендинг

Copyright © 2021 Булевар.мк