Connect with us

Забава

Денес има 64 години и изгледа ФАНТАСТИЧНО, ќе погодите ли кој е ? (Фото)

Published

on

Кариерата ја започнала со песната „Огледалце, огледалце“ со неполни 18 години. Подоцна се обидела како водителка на забавни емисии. Долги години водела ТВ-емисии каде што се извлекувале добитни Лото комбинации. Поради тоа го добила прекарот “Лото девојка“.

Секогаш во форма!

Сузана Манчиќ, поделила на својот Инстаграм-профил фотографија од младоста. Како што напишала, во прашање е средината на 80- те години. Денес има 64 години, а како девојче имала харизматична насмевка и самоуверен поглед.

Сузана важи за сексапилна жена, а своевремено се фотографираш и за магазинот Плејбој.

Одлично старее и секогаш се труди да остане во форма, со што на многу жени им е инспирација.

Забава

УРНЕБЕСНО ВИДЕО ОД СРПСКА КАФЕАНА: Мајка дошла по синот, па настанал карамбол (Видео)

Published

on

Видеото е од селска кафеана во Србија, а во него се гледа мајка која оди по синот и го тера да си оди дома иако тој не сака. Видеото е снимено во едно место во централна Србија, но не е познато од кога точно датира.

– Ajde izlazi da idemo kući. Vidi koliki si ludak – besno je vikala majka.

– Idi kući, neću da idem s tobom! Neću da idem, nema šanse – ponavljao je sin.

@urosvasiljevic5♬ original sound – Uros Vasiljevic

Разговорот е непријатен и никако пример за однос меѓу родител и дете, па дури иако тоа е всушност возрасен маж на околу 40 или 50 години. Во еден момент, откако синот не попушта, нервозната мајка бара помош и од келнерот кој и вели: – Муштерија ми е, не можам јас да го влечам.

Впрочем, погледнете и се ќе ви биде јасно, овде секој коментар дефинитивно е одвишен.

Continue Reading

Забава

Битолчанец ќе стане јак богаташ! (ВИДЕО)

Published

on

Шугар деди 2021 loading…… 🙂

Видео вест:

Continue Reading

Забава

Ако ја најдовте дома КЕСАТА СО КЕСИ обезбедени сте, па не сме Рокфелер, 1 кеса – 7.5кг јаболка (Твитер)

Published

on

Твитер досетки на тема кеси 🙂

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

Трендинг

Copyright © 2021 Булевар.мк