December 7, 2019

Булевар

На вистинското место

Адријана Лима „згрми“ на плажа (ФОТО)

на што се забележува е дека костимот за капење го раскопчала, а градите многу лесно се истакнале.
Слободен печат пред 43 минути 0 505
Славната манекенка Адријана Лима (38) повторно жари и пали. Имено, бразилската убавица уште еднаш покажа дека е во топ форма, при што на Инстаграм објави фотографија на која се гледа како позира во костим за капење.

Она што се забележува е дека тој ист костим за капење го раскопчала, а градите многу лесно се истакнале.

– Џејмс Бонд девојка, напиша манекенката. Нормално мажите целосно одлепија за Адријана.

– Каква убавина, напиша еден од обожавателите.

View this post on Instagram

✨#jamesbondgirl @puma ✨

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

View this post on Instagram

🔥Sunsetting🔥 @puma 🔥

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

View this post on Instagram

✨Summer vibes✨ me in Miami ✨ #tbt

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

%d bloggers like this: