fbpx

Browse By

Advertising

Category Archives: Видео

(ВИДЕО) Додека седеше на аеродром, полицијата објави дека ја бара поради убиство: Кога полицајците и пријдоа за да ја приведат, погледнете што се случи…

Дали е ова најлошата ситација во која би можел да се најде некој патник ? Кога патниците ги здогледаа своите лица на мониторите беа шокирани и не знаеа како да реагираат. На нивните лица се гледаше збунетост која полека се претвораше во паника. Кога полицајците

(ВИДЕО) СРАМОТА: Слушнете како службеничка во пошта разговара со муштериите…

Речиси сите сме сретнале некоја службеничка која се однесува непристојно, ја мрзи да ја врши работата и згора на се им вика на муштериите. Жената на видеото подолу е чист пример за тоа како не треба да се однесуваат луѓето кои заработуваат од парите кои

Јапонски крап најден во Охридското Езеро – некој го пуштил од аквариум (ВИДЕО)

Рибата најверојатно некој ја пуштил во езерото, а познавачите велат дека не треба да се пуштаат неавтохтоните видови бидејќи го нарушуваат биодеверзитетот. При нуркање во Охридското езеро, членови на Нуркачкиот центар „Акватек”, забележале примерок на неавтохтон вид јапонски крап. Тие ја снимиле и фотографирале рибата,

Битолчанец кој го поминал целиот свет, ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)

На youtube канал се појави неверојатен Битолчанец, човек кој поминал премногу жени, човек кој игра фудбал подобро од Роналдо, едиствен човек кој чекал на границата помеѓу Австралија и Америка ирн. Погледнете го ова урнебесно клипче кое беше прикачено на youtube, а предизвика огромна популарност кај

Таксист на денот, го исфрли од кола сопатникот од како .. (Видео)

Какво видео, прекрасна поука за оние кои ја загадуваат околината дефинитивно добра лекција и потег на таксистот кои сите треба да научиме по нешто.Сопатникот пиеше пиво и пивото си го фрли од прозор па така овој таксист искочи од кола и го исфрли сопатникот легендарно

Најжешките полициски службенички (ВИДЕО)

Навистина денешното општество отиде многу напред кога се во прашање еднаквоста помеѓу мажите и жените. Но ова видео покажува нешто друго. Ова видео е еден голем доказ дека професијата неможе да биде пречка за убиваниа. Погледнете ги овие полициски службенички навистина изгледаат повеќе од прекрасно,

(ВИДЕО КОМЕДИЈА) Кога ќе ги викнеш другарчињата да ти ја бутнат колата

Погледнете го ова траги-комично видео. Се работи за превртен џип и неколку луѓе кои дошле да помогнат за џипот да се врати во првобитната состојба. Но не се ќе им тргне по нивниот план. Едноставно не секогаш се излегува по замислата и планот. Па дечките

Емотивно ВИДЕО кое мора да го погледнат сите девојки

Едно посебно видео, кое навистина ќе ги разнежни вашите чувства. Во едно училиште се подготвува маскенбал, сите дечиња со нивните родители купуваат различни костими. Секое мало девојче сонува кога ќе порасне да биде нешто, некои космонаути, некои самовили итн. Но едно девојче од нив навистина

Маријана објави видео во бикини (ВИДЕО)

Македонската Лото девојка, Марјана деновиве е во Охрид, каде е водителка на „Охридски трубадури“. Таа објави видео како шетка со шешир и бикини на плажа, кое само на Инстаграм е прегледано 10.000 пати Маријана Станојковска без сомневање е една од најзгодните девојки во Македонија нејзините

Видео кое ќе ве насмее до солзи, Блажо домазет K-15

За поновите генерации ако не ги знаете К15 почнете одма да ги гледате тие дефинитивно ќе ве насмеат до солзи. А пак за постарите потсетете се кога Блажо беше домазет. Ова видео на youtube собра рекордни 300 000 прегледи и е едно најгледаните скечови на