Browse By

Advertising

Category Archives: Видео

После ова видео, ние Македонците навистина сме мрзлив народ

Многумина ќе дојдат дома и ќе кажат дека денес имале напорен и работлив ден. Многумина ќе дојдат дома и ќе кажат денес примив многу странки на работа. Но секој нека го погледне ова виде, луѓето кои работат не се обични, ова се машини, ја работат

Вистинска магија, како сами да направите машина за штампање пари (ВИДЕО)

Ние барем не познаваме некој сериозни влогери. Едно момче прави машина за штампање пари, се разбира тоа е само добар трик, но вреди да се погледне. На youtube може да најдете еден куп влогери, луѓе кои снимаат клипови и на тој начин заработуваат многу пари.

Најобезбедуваното место во светот Area 51, место полно мистерии (ВИДЕО)

Можеби ова е најмистериозното место во светот, добро познатата американска воздухопловна база Area 51. Многу туристи се движат околу базата сакаат да ја видат мистеријата и да видат што ќе се случи доколку ја поминат границата на дозволеното. Еден влогер од Србија направил видео за

Македонците во Канада со многу емоција запеаја во еден глас “Велат не нема, ама еве сме” (Видео)

Maкедонскиот естраден уметник Влатко Миладиноски ги забавуваше нашинците за Стара Нова година – Василица, во Торонто, Канада. Салата каде беа собрани Македонците беше исполнета до последно место, а Влатко по кој знае кој пат направи атмосфера за паметење со неговата песна “Велат не нема”. Mиладинвски

Само злобните ќе кажат ако е буцкаста дека не е прекрасна (ВИДЕО)

Еден од најголемите комплекси на денешницата е вишокот на килограми, девојките почнуваат најразлични диети, а многу од тие диети се ризични дури и за нивното здравје. Фитнес клубовите станаа преполни. Погледнете ја оваа девојка во видеото дали нависните таа не е привлечна затоа што има

Е ова е мажиште: Му сметаше колата па на раце ја премести (ВИДЕО)

Добро многумна сега ќе кажат па Тико или Фиат не е некоја тешка кола за да неможеш да ја помериш, но тоа можат да го кажат само вистински хејтери. Момаков како играчка ја помести колата која беше паркирана на велосипетска патека, сигурно ова возило е

Ќе ви го стоплат срцето – само што се родија овие сестри близначки станаа хит

Овие две сестри близначки и нивната посебна врска со која се споени го освои светот. Видеото стана вирално.Направено е во 2014, но сеуште е хит и ги топи срцата.Интернетот еполн со забава како оваа но дефинитивно едно од „потоплите“ видеа кое ќе ви го направи

Ова е најпопуларната Македонска песна на youtube (ВИДЕО)

Сигурно не треба многу за да погодите која е најпопуларна Македосна песна на youtube. Песна која почна да се пее на сите свадби, слави, веселби која почна повторно да живее со Македонскиот народ. Се работи за преработката на Next Time “Ја излези Ѓурѓо”. Next time

Го соблече шалот и со него го покри уличното куче што се смрзнуваше на студот

По излегување од кафулето Дујгма Елма, го виде бездомното куче како се тресе и не остана рамнодушна. Она што го направи го снимаше камерата за надгледување што се наоѓа покрај кафулето во турскиот град Зонгулдаки, а видеото се рашири низ социјалните мрежи. Уличното кучето спиеше

Што би направила кога би дознала дека ме изневерува(видео)

Сведоци сме биле на голем број случаеви кога некој некого изневерил, дали мажот жената, девојката или пак обратно. Но на видеово што следува е прикажана реакцијата на една загрижена девојка која ни покажува како таа би постапила ако дознае дека нејзиниот дечко ја изневерил. Па