fbpx

Browse By

Advertising

Category Archives: Забава

УРНЕБЕСНО ВИДЕО НА СОЛЗА И СМЕА – Повторувал во второ одделение…

Доколку имате малку повеќе слободно време и незнаете како да го искористите, најдобар предлог ви е да погледнете добро видео кое ќе ве насмее и ќе ви го подобри вашето расположение. Ви ги препорачуваме Солзa и Смеа со нивните фантастични видеа кој се прегледани повеќе

Видео кое ќе ве пресмее К-15 рамковен договор во Фудбалот

Многу луѓе во Макаедонија викаа дека К-15 се секогаш пред времето, нивните сатирични скечови ненкако потајно секогаш ја предвидуваа иднината на Македонија. К-15 на големо разочарување на обожавателите долго време веќе не постојат, но нивните скечеви сеуште уриваат рекорди на социјалните мрежи. Ние го избравме

Урнебесен ВИЦ на Тони Михајловски – Ловџии и тунел

Познатиот Македонски актер Тони Михаловски пред неколку години сними видео вицеви кој беа поставени на youtube, целиот проект се викаше ДУХОВИТ. Видеата кој беа постевени на каналот на Духовит првилекоја голем интерес кај гледачите, па така некои од видеата достигнуваа и гледаност поголема од 100

Легендарна комедија : Немој бе симо не ги сечи, не што ги е*ам ќе ги сечам ..

Легендарна комедија која никогаш нема да се заборави, да се потсетиме знаеме дека е старо видео но дефинитивно ќе ви го направи денот и ќе ве го крене расположението на ниво. Гафовите на телевизија траат засекогаш но и забавата никогаш не умира но ова видео

Најзгодните девојки љубителки на фудбалот (ВИДЕО)

Многумина ќе речат фудбалот е најважна споредна работа на мажите во светот. Но со текот на времето почнаа работите да се менуваат. Покрај навивачките групи кои ја прават атмосверата на фудбалските арени сега ги имаме и убавиците да ја направат уште поубава. На големите натпревари

Баба бутна полицаец во езерце (ВИДЕО)

Youtube изобилува со прекрасни видеа. Доколку не знаете што да правите, а сакате да се насмеете или расположите youtube е вистинското место на интернет за вас. Најдовме видео кое има огромна гледаност а се работи за скриена камера. Баба бутка полицаец во езерце додека некој

Таксист на денот, го исфрли од кола сопатникот од како .. (Видео)

Какво видео, прекрасна поука за оние кои ја загадуваат околината дефинитивно добра лекција и потег на таксистот кои сите треба да научиме по нешто.Сопатникот пиеше пиво и пивото си го фрли од прозор па така овој таксист искочи од кола и го исфрли сопатникот легендарно

Едни од најголемите гафови на телевизија во Македонија (ВИДЕО)

Погледнете ова се едни од најсмешните гафови кои се некогаш снмимени во Македонија. Видеото случајно го најдовме на youtube каде што забележавме огромна посетеност од преку 500 000 прегледи. Навистина многу луѓе не се снаошаат баш добро пред камера, некогаш ќе кажат и нешто што

Ќе се насмеете до солзи – Тошо ќе ја ќари малата со службено возило (ВИДЕО)

Најдобрите комичари во Македонија, легендарните К-15 направија илјадници скечеви кои не смееја сите овие години. Погледнете го овој скеч со добро познатиот ловец на женски Тошо Малерот, овој пат во неверојатна лудорија појде да ја лови женската со службеното возило, сепак првиот впечаток е најважен

Видео кое ќе ве расплаче од смеа, жената го казнува мажот поради неверство

Дефинитивно ова видео е помеѓу најлудите на интернетот. Имено оваа жена која е во клипот одлучила да го казни својот сопруг за да се врати дома, па затоа му спремила мало изненадување целата казна ја снимала во живо на интернет.Со папуча по голиот газ на