Browse By

Advertising

Category Archives: Забава

Кога ќе ти каже дека е сама дома (Видео)

Сите имаме по некој близок кој го прави истото буквално ќе прелета до планетата сатурн само кога некоја женска/девојка ќе се јави за дружба .. Тимот на булевар секогаш е посветен на забава и ја одржува таа линија секој ден да ве забавуваме со разни

Вест на денот : Со гол газ спречи да го погоди пеналот

Дефинитивно оскар за дечкото спречи пораз на неговиот домашен тим, од како беше досуден пенал против неговиот тим легендарниот навивач го извади газот и му го одвлече вниманието на фудбалерот кој го утна пеналот. Замислите вие да сте тие што шутирате и наеднаш од трибината

Ахх Балканци …

За вас ги издвоивме најлудите слики низ балканот кои се пресмешни, начинот на функционирање на балкнаците секогаш се разликувал и одвојувал од останатите држави низ светот. Во една реченица ние сме специфични имаме генијални решенија кои се импровизациии за секоја намена и завршуваат работа и

DJ Panco ја промени својата професија, му посакуваме успешна кариера

Во описот на видеото што го објави на својот Фејсбук профил напишa и каде истакна дека стои на располагање на отворање на тунели, чешмички, автопатишта, свадби и сите останати церемонии : „Почитувани, Ви стојам на располагање за секаков вид на отварање на: Тунелi, автопатишта, свадби

Batman vs Djani

Сцената на која се монтираат секакви гласови, овој пат ние го направивме малце поинакво сценариото. Дечкото кој ги работи видеата е тежок шабан , и не пробувајте да му замерите се труди навистина. Гледајте како Џани популарниот српски пејач или кралот на „Шабанеријата“ во кратки

Забавата продолжува, отворено ново триаголниче во Штип

По заебанцијата со автопатот Демир Капија-Смоквица каде што во тунелот свиреа трубачи и се фрлаше пари на музика, овој пат во Штип го прославија и отварањето на новото триаголниче кое се наоѓа на булеварот во Штип .Забавата не престанува кога се работи за вакви проекти

Оглас на денот !

Човекот е легенда дефинитивно крај, го освои интернетот .. Ако не сте во тек со настаните деновиве се случи отварање на автопатот Демир Капија-Смоквица.Врвот на ова отварање беше кога во тунелот дојдоа трубачи и луѓето кои гледаа од страна почнаа да играат ора и фрлаат

Што се случува кога ќе поминете покрај населбата Хром ?

Ахх Крофни, не е возможно да се изедат повеќе од 2 верувајте тестирано, но ако го направите тоа вие сте феномен. Крофните од Хром дефинитивно со генерации не заблажуваат со нивниот квалитет можеби на прво место во благи крофни во Скопје. Ако не сте ги

ВИДЕО: Тошо доаѓа дома во 5 сабајле, Миле во швалерај

Многу луѓе во Макаедонија викаа дека К-15 се секогаш пред времето, нивните сатирични скечови ненкако потајно секогаш ја предвидуваа иднината на Македонија. К-15 на големо разочарување на обожавателите долго време веќе не постојат, но нивните скечеви сеуште уриваат рекорди на социјалните мрежи. Ние го избравме

Шофер не се станува, шофер се раѓа ! (Видео)

Не верувам дека постои нешто послатко од ова мало детенце кое пробува да го вози големиот мотор на Тато, но му успеа го стартуваше од како се качи со столица на него .Детенцето е колку големина на резервоарот на моторот што го прави целиот клип