Browse By

Advertising

Category Archives: Трета Смена +18

На муштериите не им пречи што оваа згодна продавачка на сладолед им лизнува од сладоледите

На муштериите не им пречи што оваа згодна продавачка на сладолед им лизнува од сладоледите Мора да проба за да го исконтролира квалитетот. Забавна холандска скриена камера.Но дефинитивно ве става во чудна ситуација ако сте со девојка или жена тешко вас, за мажите и те

Што беше тоа cekc? Сѐ помалку водиме љубов, а еве кој е виновен за тоа …

Приватниот и јавниот живот се измешал. Луѓето цело време ја проверуваат електронската пошта и повеќе не постои момент на тишина која постоела порано. Паметните телефони се виновници што луѓето сѐ помалку водат љубов, покажало истражувањето. Истражувачите откриле дека откако постои интернетот луѓето сѐ помалку водат

Нив баш не им многу ладно (ВИДЕО)

Додека сите сме некако стуткани по дома, пред камин, парно или некоја греалнка и гледаме некоја серија или читаме нешто интересно на итнернет оваа девојка не е баш како нас. На youtube најдовме едно неверојатно видео на овие студени температури таа во еден од скијачките

Лила во НУД викенд издание (ВИДЕО)

Спасе Рола Јовановски, на Инстаграм објави кусо видео од празничната фотосесија на Лила за една македонска модна марка. Нашиот нацинален бренд Лила Филиповска овој пат е секси во НУД долна облека, за разлика од минатиот пат кога беше во црно неглиже. Oчигледно Лила решила во

Првата брачна ноќ младоженецот не знаел што да прави: Го смирувала, го водела, му покажала, а потоа…

Жена о д Саудиска Арабија, забележала дека нејзиниот маж од Кувајт е збунет и не знае што треба да работи кога отишле во кревет. Младоженецот се развел од жената само два дена после нивното венчавање, откако таа, по негови зборови, се однесувала непристојно. Имено младата

Богата и Згодна Германка бара маж за врска – “Балканците се најдобри љубовници“

Останав сама и тешко ја одржувам оваа осаменост, би сакал да најдам некој со кого би делела сè и со кого ќе се чувствувам сигурно и заштитено во секое време. Инаку, јас сум од Загреб каде што сум родена и каде завршив училиште, но татко

Наставникот им пушти погрешно видео на учениците (Видео +18)

Упс некоја ја утна презентацијата ама за некои го погоди вистинското видео. Ова се случува кога не внимавате што симнувате од интернетот посебно видеа како овие кои соддржат порнографија.Но за некој овој наставник е цар, после овој потег истиот е избркан од работа поради оваа

Цеца објавила фотографија од кревет, еден фан и порачал: Наскоро ќе се гушнеме, ќе бидам покрај тебе… (фото)

Пеачката своите фанови ги почестила со еден призор, а потоа некој и испратил порака. Светлана Цеца Ражнатовиќ објавила фотографија од кревет, а коментари пристигнувале од цел свет. Со новата фотка Цеца буквално го запалила интернет, нејзините фанови не останаа рамнодушни… View this post on Instagram