fbpx

Browse By

Advertising

Category Archives: Трета Смена +18

Кендал како од мајка родена, жешки фотки, НБА звездите во скандал, ја надмина сестраи… (фото)

Кендал како од мајка родена, жешки фотки, НБА звездите во скандал, ја надмина сестраи… (фото) Кендал Џенифер стана нов плен на хакери кои јавно ги објавиле нејзините жешки фотки Сепак нејзиниот случај е поинаков, бидејки се сомневаат дека намерно се пуштени. Се претпоставува дека тоа

Секс за кирија: Газди на станови место пари, наемнина наплаќаат „во натура“

Двајца газди на станови кои како кирија, наместо пари, барале секс услуги од двојно помлади потстанарки . Откако беше откриен и посрамотен, споменатиот Мајк рече дека „се преправал дека е газда и дека пишувал роман за чии потреби сакал да направи истражување за злупотребата на

Замина и Маријана, најубавата лото девојка во регионов

По се изгледа, заминува од ТВ екраните уште еден ѕвезден лик. Водителката од утринската емисија на ТВ Сител „Ја сакам Македонија” ја смени Марјана, лото девојката од малите екрани. Елена Стојановска на својот Инстаграм профил сподели фотографија од студиото на телевизијата каде се емитува „Ново

Нема да ви се верува испаднаа огромните гради на познатата пејачка сред настап (ВИДЕО)

Кога се снимаат настаните се случуваат и вакви невообичаени работи. Познатата американска раперка Ники Минаж за време на својот настап на фестивалот “Made in America” во Филаделфија, покажа повеќе од што сакаше. На некој начин ја почасти публиката, но презадоволни беа тие од машката популација.

За љубителите на автомобили и девојки

Во календарот Liqui Moly комбинира згодни жени и екслузивни спортски коли Може да се видат спортски автомобили како Lamborghini Aventador, Audi R8 V10 plus, Mercedes AMG GT S и Dodge Charger. Друг автомобил кој не припаѓа во претходните заради годиштето како DeLorean DMC-12 od 1982.

Интимни односи со другар, или другарка… – Пријатели со привилегии

Додека едни сметаат дека пријателството и сексот не треба да се мешаат, други веруваат дека тоа е една одлична комбинација. „Пријатели со привилегии” е многу популарен облик на модерна врска, а резултатите од едно неодамнешно истражување покажуваат дека дури 60 отсто од Американците се впуштиле

Ники Минаж има што да и покаже на публиката (Видео)

Познатата американска раперка Ники Минаж за време на својот настап на фестивалот “Made in America” во Филаделфија, покажа повеќе од што сакаше. Имено Минаж пред милионската публика несвесно ги покажа своите гради. Ники Минаж иако изгледа на барбика ‘напумпана’ со силикон сепак има што да

Дали ова романка е помеѓу најубавите жени на светот?

Мадалина Дијана Генеа е романска манекенка и актерка која веќе подолго време работи и живее во Италија. Иако нејзината кариера е во подем, според сите очекувања допрва траба да да го достигне својот врв. Мадалина ужива огромна популарност ширум Европа, а повеќе светски магазини веќе

Нема да ви се верува манекенка ја продава невиноста

Успешната азербејџанска манекенка Махбуба Мамаџада (23) одлучила да ја продаде својата невиност за минимум 100.000 евра, бидејќи, како што вели, „сака нејзината мајка да биде горда на неа”. – Мојата мајка направи се за мене, сега јас сум на ред. Сакам да биде горда на

ЕКСЛУЗИВНО: Скришно ја снимале бомбастичната Рада Манолјовиќ (ВИДЕО)

Екслузивни снимки на Српските папараци кои ја уловија една од најпознатите српски пеачки Рада Манолјовиќ. Рада Манојловиќ Папараците ја уловија како ужива осамена на базен и ја објавиле на youtube. Видеото предизвика големо внимание кај нашиот северен сосед. Целото видео од овој лов на папараците