Browse By

Advertising

Category Archives: Трета Смена +18

Топ 10 најсексапилни политичарки на светот(видео)

Во оваа листа се најдоа Вања Хаџовиќ од Србија, Никол Минети од Италија, Алина Кабајева од Русија, Марија Росарија Карфањо од Италија,Сетрид Геахе од Либан, Орли Леви од Израел, Тоиреас Ферис од Ирска, Руби Дале од Канада, Јури Фуџикава од Јапонија и Ева Каили од

Сопственичката на најдобриот задник на Инстаграм позирала потполно гола (ФОТО)

Елизабет Рију многумина ја нарекуваат сопственичка на најдобриот задник на Инстаграм, а токму таа титула ѝ донела 1,6 милиони следбеници на оваа социјална мрежа. Елизабет редовно објавува предизвикувачки фотографии, но овојпат отишла до крај. Француската убавица позирала сосема гола насред Аризона, а во преден план

Тешко е да се издржи гледајќи го ова шоу! (Видео)

Легендата вели дека нема маж кој си рекол себе си „Оваа не би сакал да ја имам“ дефинитивно не постои таков, а и ако постои таков не припаѓа помеѓу мажите. Ова видео е доказ дека жената го контролира светот, а дури и машкиот мозок.ПС: Видете

ВИДЕО: Едната е секси професорка, а другата е немирна ученичка – Со ова жешко видео го срушија интернетот

Атрактивните српски пејачки и некогашни лути ривалки, Јелена Карлеуша и Дара Бубамара очигледно многу добро се погрижиле за својот стајлинг. Пејачките доста посветено се вложиле и дале сѐ од себе за овој спот да изгледа вака атрактивно, а двете неодоливи турбо-фолкерки позираат облечени (поточно соблечени)

Кендал како од мајка родена, жешки фотки, НБА звездите во скандал, ја надмина сестраи… (фото)

Кендал како од мајка родена, жешки фотки, НБА звездите во скандал, ја надмина сестраи… (фото) Кендал Џенифер стана нов плен на хакери кои јавно ги објавиле нејзините жешки фотки Сепак нејзиниот случај е поинаков, бидејки се сомневаат дека намерно се пуштени. Се претпоставува дека тоа

Секс за кирија: Газди на станови место пари, наемнина наплаќаат „во натура“

Двајца газди на станови кои како кирија, наместо пари, барале секс услуги од двојно помлади потстанарки . Откако беше откриен и посрамотен, споменатиот Мајк рече дека „се преправал дека е газда и дека пишувал роман за чии потреби сакал да направи истражување за злупотребата на

Замина и Маријана, најубавата лото девојка во регионов

По се изгледа, заминува од ТВ екраните уште еден ѕвезден лик. Водителката од утринската емисија на ТВ Сител „Ја сакам Македонија” ја смени Марјана, лото девојката од малите екрани. Елена Стојановска на својот Инстаграм профил сподели фотографија од студиото на телевизијата каде се емитува „Ново

Нема да ви се верува испаднаа огромните гради на познатата пејачка сред настап (ВИДЕО)

Кога се снимаат настаните се случуваат и вакви невообичаени работи. Познатата американска раперка Ники Минаж за време на својот настап на фестивалот “Made in America” во Филаделфија, покажа повеќе од што сакаше. На некој начин ја почасти публиката, но презадоволни беа тие од машката популација.

За љубителите на автомобили и девојки

Во календарот Liqui Moly комбинира згодни жени и екслузивни спортски коли Може да се видат спортски автомобили како Lamborghini Aventador, Audi R8 V10 plus, Mercedes AMG GT S и Dodge Charger. Друг автомобил кој не припаѓа во претходните заради годиштето како DeLorean DMC-12 od 1982.