Browse By

Advertising

Category Archives: Трета Смена +18

Згодната Албанка Кејвина Ктела (+18)

Кејвина Ктела е фотомодел, актерка, ТВ-водителка и бивша кандидатка за Мис Албанија за 2017 година.Има 22 години и живее во Тирана. Покрај родната земја како матична адреса, многу време поминува во Италија и Швајцарија.Оваа фатална Албанка е популарна и на „Инстаграм“.

Бомба на инстаграм, Сораја тверка без гаќички – Трета Смена +18

Познатата Српска старлета Сорака Вучелиќ ги почасти нејзините следбеници со танц на инстаграм, исто така таа намерно или случајно покажа дека во мометот е без гаќички… Сораја на нејзиното видео собра илјадници срцинња, у безброј коментари. Се развира претежно од посилниот пол. Повеќе инфо на

Згодната босанка Андреа Бачиќ (+18)

Поради природната убавина и атрибутите, многумина и предвидуваат блескава кариера и во нарединиот период Андреа ќе сними два едиторијали за познати светски модни списанија. Андреа Бачиќ од Мостар има 21 година и студира односи со јавност. Моментално таа учествува во изборот на најубава девојка во

Згодната Емили Рајтаковски +18

Емили Ратајковски (24) не е ниту најмалку срамежлива, а со своите обожаватели на својот Instagram профил таа постојано споделува фотографии на кои што ги потенцира своите атрибути и виткото тело. На најновиот клип во кој  Емили позира без никаква гардероба ,  ги воодушеви своите 3

Најзгодните доктори на светот

Докторите ја имаат една од најблагородните професии на светот. Секојдневно спасуваат безброј животи, ни помагаат полесно да оздравиме и ни кажуваат како правилно да водиме сметка за здравјето. Сепак понекогаш нивното знаење и искуство не се единствените работи на кои им се воодушевуваме. Ако влезете

Згодната Швеѓанка Ана Њустром +18

Ана Њустром е познато име во светот на фитнесот. Таа на најдобриот можен начин го промовира вежбањето и здравиот дух, а во родната Шведска Ана ја нарекуваат најсеки жена. Ја следат повеќе од пет милиони луѓе – особено бидејќи љубовта кон фитнесот и подарила облини

Згодната Венецуелка Мишел Левин +18

Ѕвездата на Инстаграм и светски познатиот фитнес модел Мишел Левин, се појавила на плажа во Мајами каде што уште еднаш го покажала своето затегнато тело. Таа е позната како љубител на фитнесот, што се гледа по нејзиното тело со оглед на тоа што е горда