fbpx
  • March 9, 2020

Реакцијата на ова детенце ќе ви го направи денот: „Сонував дека сум се омажила, многу се исплашив“

Реакцијата на ова детенце дефинитивно ќе ви го направи денот поубав, северина објави видео кое е вирален хит. Сонувала лош…
  • March 9, 2020

Сите на нозе за Атиџе: Еве како и каде таа го прослави 8 Март

Хероината од „Медена земја“ Атиџе Муратова викендов за прв пат го прослави 8 Март во ресторан. Таа заедно со 1000+++…
  • March 7, 2020

Велат… Идел 8 ми март.. Aко.. Нека иде… Што фајде и од него..

Велат… Идел 8 ми март.. Ами ако.. Нека си иде… Што фајде и од него.. Се со трчање… Ден ко ден… Ќе…
  • December 2, 2019

Најдебелиот човек во светот си го промени животот така што ослабе за 330 килограми

Хуан Педро Франко тежеше неверојатни 590 килограми и беше прогласен за најдебелиот човек во светот. Но, откако станал свесен дека…
  • October 19, 2019

Урнебесно видео: Снуп Дог ги разбира песните на Шабан Шаулиќ (ВИДЕО)

Крај .. Доста е интернет за денес…😂😂😂 dear lord help me pic.twitter.com/OhQpHczWYs — el cerebro (@trypophobiac) October 17, 2019
  • October 13, 2019

ВИДЕО: Среќата на ова дете и вас ќе ви го разубави денот

Така ова мало момче за прв пат во животот отиде да гледа трки и не можеше да ја сокрие огромната…
  • October 9, 2019

Она што момчево го направи за непознатата баба го воодушеви Балканот (ФОТО)

Српската православна црква овие денови прослави еден од најзначајните моменти во својата историја, 800 години независност. Ова, помеѓу останатото, се…
  • September 27, 2019

„Те сакам принцезо моја“ – емотивна порака на автопатот Скопје – Велес

„I love my princess“ или на Македонски јазик „Те сакам принцезо моја“ – порака со ваква содржина беше поставена на…
  • September 4, 2019

Светот се гордее со неа: Полицајка доеше запуштено бебе, по што беше повикана кај министерот (Фото)

Фотографија на која полицајка дои запуштено бебе во полициска станица го обиколи светот, а аргентинската полиција објави дека е горда…
  • August 27, 2019

Едвај оди, ама важно носи цвеќе за сопругата

Почитта која еден маж може да ја има кон својата жена може да се покаже низ малите, навидум неважни, но…